• wt.. cze 25th, 2024

ZZ "PRZERÓBKA"

Przerabiamy zło w dobro! Jako Związek Zawodowy "PRZERÓBKA" jesteśmy organizacją związkową utworzoną przez ludzi dla ludzi. Zajmujemy się sprawami, których nikt się nie podejmuje. Nic o Nas, bez Nas. Nikt z Nas nie wie tyle, ile wiemy razem. Dlatego bądźmy razem, organizujmy się, gdyż osobno jesteśmy słabi, a razem silniesi. Zacznij działać, kiedy inni narzekają. Organizujmy nie zorganizowanych, nie pękajmy kiedy inni się poddają. Dlatego wstąp do nas, i zacznij razem z nami walczyć o to, co powinno być nasze!

KOLEJNY SPRZECIW DLA ODDAWANIA PRACOWNIKÓW ZAKŁADÓW PRZERÓBKI

Byslawluk

lip 12, 2016

Kolejny sprzeciw w sprawie zawiadomienia przesłanego do strony związkowej Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. oraz Jastrzębskich Zakładów Remontowych sp. z o. o. dotyczącego zamiaru przekazania wraz z pracownikami Zakładów Przeróbki Mechanicznej Węgla KWK „Knurów – Szczygłowice” Ruch „Knurów” i „Szczygłowice” oraz Zakładu Przeróbki Mechanicznej Węgla KWK „Budryk” do Jastrzębskich Zakładów Remontowych sp. z o.o. w Jastrzębiu – Zdroju.

Tym razem swój stanowczy sprzeciw wyraziła nasza Zakładowa Organizacja Koordynacyjna ZZ „PRZERÓBKA” JSW S.A.

Jak nam powiedział Przewodniczący – Krzysztof Dopart;

„Oczekujemy niezwłocznego wycofania się Zarządu JSW S.A. z powziętego zamiaru i ostrzegamy, że w przeciwnym przypadku będziemy zmuszeni do podjęcia stosownych działań wynikających z ustawy o związkach zawodowych oraz o rozwiązywaniu sporów zbiorowych”.

Treść pisma publikujemy poniżej:

 

Pismo do JSW S.A.Red

Dodaj komentarz