• sob.. cze 15th, 2024

ZZ "PRZERÓBKA"

Przerabiamy zło w dobro! Jako Związek Zawodowy "PRZERÓBKA" jesteśmy organizacją związkową utworzoną przez ludzi dla ludzi. Zajmujemy się sprawami, których nikt się nie podejmuje. Nic o Nas, bez Nas. Nikt z Nas nie wie tyle, ile wiemy razem. Dlatego bądźmy razem, organizujmy się, gdyż osobno jesteśmy słabi, a razem silniesi. Zacznij działać, kiedy inni narzekają. Organizujmy nie zorganizowanych, nie pękajmy kiedy inni się poddają. Dlatego wstąp do nas, i zacznij razem z nami walczyć o to, co powinno być nasze!

PYTAMY JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO O GÓRNICTWO I ENERGETYKĘ

Byslawluk

kwi 10, 2020

Dziś tj. 10.04.2020 r.  będzie gościem piątkowych „Sygnałów Dnia” w radiowej Jedynce – Jarosław Kaczyński. Dlatego w imieniu załóg zakładów górniczych postanowiliśmy zadać mu przed tym występem pytanie. Oto one: 

„Jaką będzie Pan i Pańska Partia prowadzić politykę w stosunku do Polskiego górnictwa węgla kamiennego i brunatnego oraz energetyki i ciepłownictwa węglowego, a także do wydobycia węgla koksującego i produkcji koksu ?”

Całą treść naszego pisma przesłaliśmy Panu Prezesowi i czekamy na odpowiedź w trakcie Sygnałów Dnia” w dniu 10.04.2020 r. o godz. 7.15, a także w późniejszym czasie.

 

 

Poniżej link do całej audycji, z której bije mowa o tym, co było i minęło, a nic o tym co jest, i ma być:
https://www.polskieradio.pl/7/129/Artykul/2489875,My-wszyscy-z-niego-Prezes-PiS-o-wplywie-Lecha-Kaczynskiego-na-polityke

Link do samej audycji: http://player.polskieradio.pl/

 

Dodaj komentarz