SZYBKA ODPOWIEDŹ Z KANCELARII PREMIERA RP NA WSPÓLNE PISMO GÓRNICZYCH CENTRAL ZWIĄZKOWYCH ZRZESZONYCH W OPZZ

slawluk
Odwiedzona strophna: 694
1 0
Zaledwie po dwóch dniach tj. 22 lipca br. na ręce koordynatora Górniczych Central Związkowych Węgla Kamiennego OPZZ – Sławomira Łukasiewicza, wpłynęła odpowiedź ze strony Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, podpisana przez Ministra Michała Dworczyka, na wspólne pismo z dnia 20 lipca br. dotyczące sytuacji w górnictwie do Premiera RP – Mateusza Morawieckiego.
 
W odpowiedzi czytamy, że zostało ono według kompetencji przekazane do Wiceprezesa Rady Ministrów i Ministra Aktywów Państwowych – Pana Jacka Sasina oraz Michała Kurtyki – Ministra Klimatu z prośbą o udzieleni odpowiedzi Górniczym Centralom OPZZ z kopią do wiadomości Premiera RP.
 
W rozdzielniku do wiadomości pismo zostało przekazane także Pani Marlenie Maląg – Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.
Z kolei przewodniczący ZZ „PRZERÓBKA” został poproszony o poinformowanie pozostałych sygnatariuszy wystosowanego wspólnego pisma Górniczych Central OPZZ o treści otrzymanej odpowiedzi z Kancelarii Rady Ministrów.
 
Co też zostało dokonane , a nadto otrzymaną odpowiedź, także publikujemy do wiadomości załóg górniczych i mediów.
 
Czekamy zatem na równie szybkie i rzeczowe odpowiedzi Wicepremiera – Jacka Sasina oraz Ministra Kurtyki i Pani Minister Rodziny.
 
Oto treść otrzymanego pisma:

 

Informacje o autorze postów

slawluk

Robię to, czego innym się robić nie chce.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Next Post

KOMUNIKAT Z 28 LIPCA 2020 ROKU Z ROZMÓW Z WICEPREMIEREM RP - JACKIEM SASINEM

W dniu 28 lipca 2020 r. w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim doszło do spotkania Zarządu Polskiej Grupy Górniczej S.A. z przedstawicielami związków zawodowych działających w spółce. W spotkaniu uczestniczył Pan Jacek Sasin – Wiceprezes Rady Ministrów i Minister Aktywów Państwowych – oraz parlamentarzyści. Podczas spotkania ustalono: 1. Zarząd Polskiej Grupy Górniczej […]