• pt.. lip 19th, 2024

ZZ "PRZERÓBKA"

Przerabiamy zło w dobro! Jako Związek Zawodowy "PRZERÓBKA" jesteśmy organizacją związkową utworzoną przez ludzi dla ludzi. Zajmujemy się sprawami, których nikt się nie podejmuje. Nic o Nas, bez Nas. Nikt z Nas nie wie tyle, ile wiemy razem. Dlatego bądźmy razem, organizujmy się, gdyż osobno jesteśmy słabi, a razem silniesi. Zacznij działać, kiedy inni narzekają. Organizujmy nie zorganizowanych, nie pękajmy kiedy inni się poddają. Dlatego wstąp do nas, i zacznij razem z nami walczyć o to, co powinno być nasze!

W SPRAWIE EMERYTUR STAŻOWYCH KOLEJNY RAZ PISZEMY DO PREZYDENTA RP – ANDRZEJA DUDY, TYM RAZEM PRZED WAŻNĄ RADĄ GABINETOWĄ

Byslawluk

mar 17, 2020

Dziś 17 marca 2020 r. ma się odbyć Rada Gabinetowa poświęcona gospodarczym konsekwencjom epidemii koronawirusa, na której Prezydent RP chce omówić z rządem przyjęcie konkretnego pakietu pomocowego dla przedsiębiorców i naszej gospodarki.

Dlatego kolejny raz postanowiliśmy przypomnieć Prezydentowi o wciąż nie zrealizowanej deklaracji wyborczej z 2015 roku, której realizacja byłaby swoistym antidotum na obecne zagrożenie życia osób starszych 50+ związane z pandemią koronawirusa na świecie i epidemią w kraju, gdyż chodzi o ustanowienie emerytur stażowych, czyli wyborczego powiązania uprawnień emerytalnych ze stażem pracy.

Wiemy, że 16 marca br. Prezydent spotkał się Pan z Premierem Mateuszem Morawieckim w tej sprawie i dlatego zgłaszamy pilną potrzebę włączenia do tego pakietu właśnie ustawy o emeryturach stażowych bez względu na wiek dla ubezpieczonych legitymujących się długoletnim okresem składkowym i nieskładkowym wynoszącym w przypadku kobiet 35 lat, a w przypadku mężczyzn 40 lat.

Pełna treść naszego wystąpienia w złączeniu wraz z maile potwierdzającym jego przesłaniem i otrzymanie przez Prezydenta RP, a poniżej link do naszej akcji, do wzięcia w której wszystkich bardzo gorąco namawiamy, szczególnie dziś przed Radą Gabinetową.

AKCJA EMERYTURY STAŻOWE NAJLEPSZYM ANTIDOTUM NA KORONAWIRUSA DLA OSÓB 50+!

POLEGA ONA ZWRÓCENIU SIĘ DO PREZYDENTA RP, TYMI SŁOWAMI I ICH PRZESŁANIEM:

Szanowny Panie Prezydencie RP!
Naukowcy ustalili, że osoby starsze są najbardziej narażone na koronawirusa.

Oto ZALECANE ROZWIĄZANIE SYSTEMOWE w tej trafnie zdiagnozowanej sytuacji:
EMERYTURY STAŻOWE NAJLEPSZYM ANTIDOTUM NA KORONAWIRUSA W POLSCE WŚRÓD OSÓB 50+ !
PANIE PREZYDENCIE RP – ANDRZEJU DUDA, WIEK PRZYWRÓCONY, ALE OBIECANEGO POWIĄZANIA UPRAWNIEŃ EMERYTALNYCH ZE STAŻEM PRACY WCIĄŻ BRAK.
KIEDY W POLSCE MAMY KORONAWIRUSA, TO USTANOWIENIE EMERYTURY STAŻOWYCH
STAJE SIĘ DLA PANA NAKAZEM, DLA RATOWANIA ŻYCIA!

Jeśli też tak uważasz, to udostępnij swym znajomym dalej powyższe przesłanie.

 

Skopiuj też to przesłanie i wstaw, jako komentarz na stronie FB Prezydenta RP:

Na stronie:  https://www.facebook.com/prezydentpl/

Możesz też skopiować i wkleić ten link:

https://www.facebook.com/543802502323622/videos/1547654855385490/

w ten oto sposób:

 

Wychodzimy bowiem z założenia, że nie możemy czekać biernie na emerytury stażowe, ale możemy też czekać w działaniu, choćby takim, jak opisujemy w naszej akcji. Dlatego kopiuj adres obrazu, który jest gifem (filmem) i wstaw jako komentarz na stronie FB – Prezydenta RP.

Tu adres obrazka, który możesz skopiować i wkleić na stronie FB – Prezydenta:

https://www.facebook.com/543802502323622/videos/1547654855385490/

Im więcej będzie tych linków obrazów tym większe szanse na to, że Prezydenta ustanowi emerytury stażowe.

Pierwsze efekty naszej akcji są, bo dziś się ukazał artykuł na ten temat: Tu link do niego:https://dziennikpolski24.pl/polki-pojda-na…/ar/c1-14688377

Dodaj komentarz