W SPRAWIE EMERYTUR STAŻOWYCH KOLEJNY RAZ PISZEMY DO PREZYDENTA RP – ANDRZEJA DUDY, TYM RAZEM PRZED WAŻNĄ RADĄ GABINETOWĄ

slawluk
Odwiedzona strophna: 905
0 0
Czas czytania:1 Minut

Dziś 17 marca 2020 r. ma się odbyć Rada Gabinetowa poświęcona gospodarczym konsekwencjom epidemii koronawirusa, na której Prezydent RP chce omówić z rządem przyjęcie konkretnego pakietu pomocowego dla przedsiębiorców i naszej gospodarki.

Dlatego kolejny raz postanowiliśmy przypomnieć Prezydentowi o wciąż nie zrealizowanej deklaracji wyborczej z 2015 roku, której realizacja byłaby swoistym antidotum na obecne zagrożenie życia osób starszych 50+ związane z pandemią koronawirusa na świecie i epidemią w kraju, gdyż chodzi o ustanowienie emerytur stażowych, czyli wyborczego powiązania uprawnień emerytalnych ze stażem pracy.

Wiemy, że 16 marca br. Prezydent spotkał się Pan z Premierem Mateuszem Morawieckim w tej sprawie i dlatego zgłaszamy pilną potrzebę włączenia do tego pakietu właśnie ustawy o emeryturach stażowych bez względu na wiek dla ubezpieczonych legitymujących się długoletnim okresem składkowym i nieskładkowym wynoszącym w przypadku kobiet 35 lat, a w przypadku mężczyzn 40 lat.

Pełna treść naszego wystąpienia w złączeniu wraz z maile potwierdzającym jego przesłaniem i otrzymanie przez Prezydenta RP, a poniżej link do naszej akcji, do wzięcia w której wszystkich bardzo gorąco namawiamy, szczególnie dziś przed Radą Gabinetową.

AKCJA EMERYTURY STAŻOWE NAJLEPSZYM ANTIDOTUM NA KORONAWIRUSA DLA OSÓB 50+!

POLEGA ONA ZWRÓCENIU SIĘ DO PREZYDENTA RP, TYMI SŁOWAMI I ICH PRZESŁANIEM:

Szanowny Panie Prezydencie RP!
Naukowcy ustalili, że osoby starsze są najbardziej narażone na koronawirusa.

Oto ZALECANE ROZWIĄZANIE SYSTEMOWE w tej trafnie zdiagnozowanej sytuacji:
EMERYTURY STAŻOWE NAJLEPSZYM ANTIDOTUM NA KORONAWIRUSA W POLSCE WŚRÓD OSÓB 50+ !
PANIE PREZYDENCIE RP – ANDRZEJU DUDA, WIEK PRZYWRÓCONY, ALE OBIECANEGO POWIĄZANIA UPRAWNIEŃ EMERYTALNYCH ZE STAŻEM PRACY WCIĄŻ BRAK.
KIEDY W POLSCE MAMY KORONAWIRUSA, TO USTANOWIENIE EMERYTURY STAŻOWYCH
STAJE SIĘ DLA PANA NAKAZEM, DLA RATOWANIA ŻYCIA!

Jeśli też tak uważasz, to udostępnij swym znajomym dalej powyższe przesłanie.

 

Skopiuj też to przesłanie i wstaw, jako komentarz na stronie FB Prezydenta RP:

Na stronie:  https://www.facebook.com/prezydentpl/

Możesz też skopiować i wkleić ten link:

https://www.facebook.com/543802502323622/videos/1547654855385490/

w ten oto sposób:

 

Wychodzimy bowiem z założenia, że nie możemy czekać biernie na emerytury stażowe, ale możemy też czekać w działaniu, choćby takim, jak opisujemy w naszej akcji. Dlatego kopiuj adres obrazu, który jest gifem (filmem) i wstaw jako komentarz na stronie FB – Prezydenta RP.

Tu adres obrazka, który możesz skopiować i wkleić na stronie FB – Prezydenta:

https://www.facebook.com/543802502323622/videos/1547654855385490/

Im więcej będzie tych linków obrazów tym większe szanse na to, że Prezydenta ustanowi emerytury stażowe.

Pierwsze efekty naszej akcji są, bo dziś się ukazał artykuł na ten temat: Tu link do niego:https://dziennikpolski24.pl/polki-pojda-na…/ar/c1-14688377

Informacje o autorze postów

slawluk

Robię to, czego innym się robić nie chce.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Next Post

Tarcza Antykryzysowa - KORONAWIRUSOWA

Tarcza Antykryzysowa ma ochronić firmy i pracowników przed skutkami epidemii koronawirusa. Najważniejsza jest płynność finansowa i bezpieczeństwo pracowników – temu ma służyć Tarcza Antykryzysowa, którą rząd przygotował jako lekarstwo w związku z epidemią koronawirusa. Program ten zawiera rozwiązania dla: pracowników, mikro, małych, średnich i dużych firm. Dzięki niemu każdy przedsiębiorca […]