• czw.. maj 30th, 2024

ZZ "PRZERÓBKA"

Przerabiamy zło w dobro! Jako Związek Zawodowy "PRZERÓBKA" jesteśmy organizacją związkową utworzoną przez ludzi dla ludzi. Zajmujemy się sprawami, których nikt się nie podejmuje. Nic o Nas, bez Nas. Nikt z Nas nie wie tyle, ile wiemy razem. Dlatego bądźmy razem, organizujmy się, gdyż osobno jesteśmy słabi, a razem silniesi. Zacznij działać, kiedy inni narzekają. Organizujmy nie zorganizowanych, nie pękajmy kiedy inni się poddają. Dlatego wstąp do nas, i zacznij razem z nami walczyć o to, co powinno być nasze!

‼APEL O WSPARCIE POPRAWY WARUNKUCH PRACY I PŁACY W LW BOGDANKA S.A.‼

Byslawluk

sty 19, 2022

Każdy, kto tylko może niechaj organizowaną przez ZZ „Przeróbka” w dniu 20 stycznia br. w godzinach od 13 – 15 przed siedzibą Zarząd Spółki LW „Bogdanka” S.A. Pikietę wspomoże!

Oto słuszne żądania ZZ „Przeróbka” zgłoszone w ramach wszczętego sporu zbiorowego w dniu 22 grudnia 2021 r.:

1. Wzrostu średniego przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia w stosunku do roku 2021 o 15% do kwoty 10100 zł (kwotowo i procentowo).
2. Wzrostu odpisu na Pracowniczy Program Emerytalny do 5,5%.
3. Podniesienia wartości posiłków regeneracyjnych do 1 % minimalnego wynagrodzenia z możliwością realizacji w różnych placówkach handlowych..
4. Podniesienie kwoty na dojazdu do pracy do 12 zl/dniówka.
5. Zapewnienie środków na realizację wniosków, złożonych do zmian w ZUZP.

POPIERAMY I WZYWAMY DO ROZMÓW

Jako związek oświadczamy, iż w pełni popieramy wysunięte żądania ZZ „Przeróbka” w LW „Bogdanka”. Rolą bowiem związków zawodowych jest dbać o załogę, i walczyć w Jej imieniu o godziwe wynagradzanie oraz należny szacunek.

Red.

Dodaj komentarz