• niedz.. kwi 14th, 2024

ZZ "PRZERÓBKA"

Przerabiamy zło w dobro! Jako Związek Zawodowy "PRZERÓBKA" jesteśmy organizacją związkową utworzoną przez ludzi dla ludzi. Zajmujemy się sprawami, których nikt się nie podejmuje. Nic o Nas, bez Nas. Nikt z Nas nie wie tyle, ile wiemy razem. Dlatego bądźmy razem, organizujmy się, gdyż osobno jesteśmy słabi, a razem silniesi. Zacznij działać, kiedy inni narzekają. Organizujmy nie zorganizowanych, nie pękajmy kiedy inni się poddają. Dlatego wstąp do nas, i zacznij razem z nami walczyć o to, co powinno być nasze!

ULGA PODATKOWA NA RZECZ WYŻSZYCH EMERYTUR – PODPISZ PETYCJĘ!

Byslawluk

sty 15, 2022

Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych rozpoczyna akcję zbierania podpisów pod Petycją na rzecz wprowadzenia ulgi podatkowej dla emerytów ze świadczeniami powyżej 5 tys. zł, którzy zostali pokrzywdzeni przez zapisy w Nowym Ładzie.

OPZZ domaga się od rządu naprawy tej sytuacji! Nasza propozycja wprowadzenia ulgi podatkowej dla emerytów będzie stanowić zachętę do dłuższej aktywności zawodowej, a także do dbałości o odprowadzanie składek na ubezpieczenia społeczne. Zyskają na niej zarówno ubezpieczeni, jak i system ubezpieczeń społecznych.
Pod Petycją można podpisać się w następujący sposób:
Wypełnić formularz na stronie internetowej OPZZ dostępny poniżej
lub
Podpisać się na liście, którą można pobrać u dołu strony i wysłać skan na adres duda@opzz.org.pl albo drogą pocztową na adres: OPZZ, ul. Mikołaja Kopernika 36/40, 00-924 Warszawa, z dopiskiem: Petycja.
https://www.opzz.org.pl/media/download/f0889778-3d8b-4751-8cbe-8556e7b352cf

Dodaj komentarz