• wt.. cze 25th, 2024

ZZ "PRZERÓBKA"

Przerabiamy zło w dobro! Jako Związek Zawodowy "PRZERÓBKA" jesteśmy organizacją związkową utworzoną przez ludzi dla ludzi. Zajmujemy się sprawami, których nikt się nie podejmuje. Nic o Nas, bez Nas. Nikt z Nas nie wie tyle, ile wiemy razem. Dlatego bądźmy razem, organizujmy się, gdyż osobno jesteśmy słabi, a razem silniesi. Zacznij działać, kiedy inni narzekają. Organizujmy nie zorganizowanych, nie pękajmy kiedy inni się poddają. Dlatego wstąp do nas, i zacznij razem z nami walczyć o to, co powinno być nasze!

‼NOWY ROK PRZYNOSI NAM NOWY POLSKI ŁAD‼

Byslawluk

sty 1, 2022

Wielu z pewnością jeszcze nie wie ile w zasadzie zyska, lub straci na Polskim Ładzie? Jedno jest pewne każdy będzie musiał sam podjąć decyzję, czy jest lub nie jest „klasą średnią”.

Dlaczego? Ponieważ każdy pracownik będzie musiał w nowym roku podjąć decyzję, czy złożyć wniosek o niestosowaniu ulgi dla klasy średniej, czy też nie?
Jeśli bowiem źle oceni swój status społeczny, który wraz z Polskim Ładem został wprowadzony do ustawy o podatku dochodowym (PIT), jako „klasa średnia”, wówczas w rozrachunku rocznym będzie musiał zwrócić zastosowaną z automatu ulgę Urzędowi Skarbowemu.

– A, to z pewnością będzie bardzo bolało!


RED.

Dodaj komentarz