Odwiedzona strophna: 52
0 0

Mamy nowy rok 2022, a więc czas na nowy krok z emeryturami stażowymi. Piszmy listy do Sejmowej Komisji Polityki Społecznej i Rodziny z życzeniami noworocznymi, których treść zamieszczamy poniżej wraz z linkiem do formularza wysyłania tych życzeń.

Każdy, kto tylko może – niech akcje „Złóż Noworoczne Życzenia Komisji Sejmowej” swą internetową aktywnością wspomoże.

Oto treść życzeń, które wystarczy skopiować i wkleić, a także wpisać swe dane i wysłać.

Szanowna Wysoka Komisjo!
Życzę, aby nowy rok 2022 był dla Wysokiej Komisji rokiem najlepszym z najlepszych. Obfitującym w szybkie rozpatrzenie z pozytywną rekomendacją Wysokiemu Sejmowi RP – uchwalenie obywatelskiego projektu ustawy wprowadzającego do polskiego systemu prawnego emerytury przysługującej wyłącznie z tytułu osiagniętego okresu ubezpieczenia tj. emerytury stażowej. Na uchwalenie tego projektu – druk sejmowy 1692, z utęsknieniem czekają osoby urodzone po 31 grudnia 1948 r., objęte nowym systemem emerytalnym, które osiagnęły okres składkowy i nieskładkowy wynoszący 35 lat dla kobiet i 40 lat dla mężczyzn.
Tutaj link do formularza, gdzie powyższe trzeba uczynić:”
W efekcie otrzymamy takie potwierdzenie, jak zamieszczam dla zobrazowania poniżej, które każdy może na swym profilu społecznościowym zamieścić z prośbą do swoich znajomych, aby zechcieli również włączyć się w akcję pisania życzeń noworocznych do sejmowej komisji.

To tylko tyle, i aż tyle dla zasady:

„Życz innym, a Tobie też będzie życzone!

Red.

Informacje o autorze postów

slawluk

Robię to, czego innym się robić nie chce.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

By slawluk

Robię to, czego innym się robić nie chce.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz