• pt.. lip 19th, 2024

ZZ "PRZERÓBKA"

Przerabiamy zło w dobro! Jako Związek Zawodowy "PRZERÓBKA" jesteśmy organizacją związkową utworzoną przez ludzi dla ludzi. Zajmujemy się sprawami, których nikt się nie podejmuje. Nic o Nas, bez Nas. Nikt z Nas nie wie tyle, ile wiemy razem. Dlatego bądźmy razem, organizujmy się, gdyż osobno jesteśmy słabi, a razem silniesi. Zacznij działać, kiedy inni narzekają. Organizujmy nie zorganizowanych, nie pękajmy kiedy inni się poddają. Dlatego wstąp do nas, i zacznij razem z nami walczyć o to, co powinno być nasze!

AKCJA „ZŁÓŻ NOWOROCZNE ŻYCZENIA KOMISJI SEJMOWEJ”

Byslawluk

sty 3, 2022

Mamy nowy rok 2022, a więc czas na nowy krok z emeryturami stażowymi. Piszmy listy do Sejmowej Komisji Polityki Społecznej i Rodziny z życzeniami noworocznymi, których treść zamieszczamy poniżej wraz z linkiem do formularza wysyłania tych życzeń.

Każdy, kto tylko może – niech akcje „Złóż Noworoczne Życzenia Komisji Sejmowej” swą internetową aktywnością wspomoże.

Oto treść życzeń, które wystarczy skopiować i wkleić, a także wpisać swe dane i wysłać.

Szanowna Wysoka Komisjo!
Życzę, aby nowy rok 2022 był dla Wysokiej Komisji rokiem najlepszym z najlepszych. Obfitującym w szybkie rozpatrzenie z pozytywną rekomendacją Wysokiemu Sejmowi RP – uchwalenie obywatelskiego projektu ustawy wprowadzającego do polskiego systemu prawnego emerytury przysługującej wyłącznie z tytułu osiagniętego okresu ubezpieczenia tj. emerytury stażowej. Na uchwalenie tego projektu – druk sejmowy 1692, z utęsknieniem czekają osoby urodzone po 31 grudnia 1948 r., objęte nowym systemem emerytalnym, które osiagnęły okres składkowy i nieskładkowy wynoszący 35 lat dla kobiet i 40 lat dla mężczyzn.
Tutaj link do formularza, gdzie powyższe trzeba uczynić:”
W efekcie otrzymamy takie potwierdzenie, jak zamieszczam dla zobrazowania poniżej, które każdy może na swym profilu społecznościowym zamieścić z prośbą do swoich znajomych, aby zechcieli również włączyć się w akcję pisania życzeń noworocznych do sejmowej komisji.

To tylko tyle, i aż tyle dla zasady:

„Życz innym, a Tobie też będzie życzone!

Red.

Dodaj komentarz