• śr.. lip 24th, 2024

ZZ "PRZERÓBKA"

Przerabiamy zło w dobro! Jako Związek Zawodowy "PRZERÓBKA" jesteśmy organizacją związkową utworzoną przez ludzi dla ludzi. Zajmujemy się sprawami, których nikt się nie podejmuje. Nic o Nas, bez Nas. Nikt z Nas nie wie tyle, ile wiemy razem. Dlatego bądźmy razem, organizujmy się, gdyż osobno jesteśmy słabi, a razem silniesi. Zacznij działać, kiedy inni narzekają. Organizujmy nie zorganizowanych, nie pękajmy kiedy inni się poddają. Dlatego wstąp do nas, i zacznij razem z nami walczyć o to, co powinno być nasze!

O WSPÓLNE MEDIACJE, POWOŁANIU MIĘDZYZWIĄZKOWEGO KOMITETU PROTESTACYJNO – STRAJKOWEGO I OGŁOSZENIU POGOTOWIA PROTESTACYJNO – STRAJKOWEGO

Byslawluk

sty 4, 2022

Już 8 organizacji związkowych działających w Polskiej Grupie Górniczej S.A. jednoczy się wokół trzech żądań, które stały się przedmiotem wszczętego z dniem 20 grudnia 2021 r. sporu zbiorowego z Zarządem PGG S.A.

Wspólna reprezentacja 8 związków zawodowych w dniu 3 stycznia br. postanowiła wystąpić do Zarządu PGG S.A. z żądaniem prowadzenia mediacji ze wszystkimi związkami będącymi w sporze zbiorowym z Zarządem PGG S.A. i wspólnego wyznaczenia oraz ustalenia mediatora.

Równocześnie 8 poinformowała, że powołała z dniem 3 stycznia br. Międzyzwiązkowy Komitet Protestacyjno – Strajkowy, który jest gotowy do włączenia się we wszystkie akcje protestacyjno – strajkowe.

RED.

Dodaj komentarz