• wt.. cze 25th, 2024

ZZ "PRZERÓBKA"

Przerabiamy zło w dobro! Jako Związek Zawodowy "PRZERÓBKA" jesteśmy organizacją związkową utworzoną przez ludzi dla ludzi. Zajmujemy się sprawami, których nikt się nie podejmuje. Nic o Nas, bez Nas. Nikt z Nas nie wie tyle, ile wiemy razem. Dlatego bądźmy razem, organizujmy się, gdyż osobno jesteśmy słabi, a razem silniesi. Zacznij działać, kiedy inni narzekają. Organizujmy nie zorganizowanych, nie pękajmy kiedy inni się poddają. Dlatego wstąp do nas, i zacznij razem z nami walczyć o to, co powinno być nasze!

DEZYDERAT ZWIĄZKU ZAWOWOWEGO „PRZERÓBKA” DLA „NOWEGO POLSKIEGO ŁADU”

Byslawluk

maj 14, 2021

W nawiązaniu do potwierdzonych medialnych doniesień, że w dniu 13 maja br. w centrali Prawa i Sprawiedliwości  przy ul. Nowogrodzkiej w Warszawie, odbyła się pilna narada, w której uczestniczyli Zbigniew Ziobro, Jarosław Gowin i Jarosław Kaczyński, a po której, rzeczniczka PiS – Anita Czerwińska potwierdziła na twitterze, że prezentacja „Nowego Polskiego Ładu”, odbędzie się w sobotę 15 maja br. o godz. 10.00.

Mamy wreszcie mieć po wielu tygodniowych zapowiedziach przez Pana Premiera RP – Mateusza Morawieckiego, oficjalnie ogłoszony projekt społeczno – gospodarczy określany mianem „Nowego Polskiego Ładu”, który ma pomóc państwu polskiemu podnieść się po zapaści wywołanej pandemią koronawirusa. Dlatego w przededniu jego prezentacji, wciąż nie wiedząc, co ostatecznie będzie on zawierać, przypominamy w formie naszego DEZYDERATU DLA „NOWEGO POLSKIEGO ŁADU”, CO NASZYM ZDANIEM W NIM POWINNO BYĆ:

 

Dodaj komentarz