DEZYDERAT ZWIĄZKU ZAWOWOWEGO „PRZERÓBKA” DLA „NOWEGO POLSKIEGO ŁADU”

slawluk
Odwiedzona strophna: 430
1 0

W nawiązaniu do potwierdzonych medialnych doniesień, że w dniu 13 maja br. w centrali Prawa i Sprawiedliwości  przy ul. Nowogrodzkiej w Warszawie, odbyła się pilna narada, w której uczestniczyli Zbigniew Ziobro, Jarosław Gowin i Jarosław Kaczyński, a po której, rzeczniczka PiS – Anita Czerwińska potwierdziła na twitterze, że prezentacja „Nowego Polskiego Ładu”, odbędzie się w sobotę 15 maja br. o godz. 10.00.

Mamy wreszcie mieć po wielu tygodniowych zapowiedziach przez Pana Premiera RP – Mateusza Morawieckiego, oficjalnie ogłoszony projekt społeczno – gospodarczy określany mianem „Nowego Polskiego Ładu”, który ma pomóc państwu polskiemu podnieść się po zapaści wywołanej pandemią koronawirusa. Dlatego w przededniu jego prezentacji, wciąż nie wiedząc, co ostatecznie będzie on zawierać, przypominamy w formie naszego DEZYDERATU DLA „NOWEGO POLSKIEGO ŁADU”, CO NASZYM ZDANIEM W NIM POWINNO BYĆ:

 

Informacje o autorze postów

slawluk

Robię to, czego innym się robić nie chce.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
100 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Next Post

24-26 MAJA 2021 - KRAJOWE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO – ORGANIZACYJNE DELEGATÓW ZWIĄZKU ZAWODOWEGO „PRZERÓBKA” VII – Kadencji.

Zakończyło się obradujące w dniach 24-26 maja 2021 r. w pięknym „Borowym Dworze” – Szaflary, Krajowe Zebranie Sprawozdawczo – Organizacyjne Delegatów Związku Zawodowego „PRZERÓBKA” VII – kadencji. Delegaci po zniesieniu obostrzeń pandemicznych i uwolnieniu hoteli mogli wreszcie spotkać się w realu twarzą – twarz. W pierwszej części zebrania sprawozdawczej dokonali […]