JEST POROZUMIENIE W KOMPANII O NOWEJ KOMPANII – POLSKIEJ GRUPY GÓRNICZEJ

slawluk
Odwiedzona strophna: 803
0 0

WSZYSTKIE ZWIĄZKI POROZUMIENIE PODPISAŁY

W dniu 19 kwietnia 2016 r. w Kompanii Węglowej S.A. w obecności ministra energii Krzysztofa Tchórzewskiego i jego zastępcy Grzegorza Tobiszowskiego, podpisana została nowa szansa dla pracowników Kompanii Węglowej S.A., czyli „Porozumienie…”.

KW-15-0-2016o

Stronami „Porozumienia…” są zarządy Kompanii Węglowej, Polskiej Grupy Górniczej oraz wszystkie 13 działających w Kompanii związków zawodowych. To bardzo ważne, gdyż dla ważności porozumienia, konieczne było zawarcie go przez wszystkie działające w KW związki zawodowe. 

Oficjalne powołanie Polskiej Grupy Górniczej, z udziałem m.in. przedstawicieli rządu, inwestorów oraz strony społecznej, planowane jest na najbliższy poniedziałek w Katowicach. Uroczystość odbędzie się w historycznym gmachu Sejmu Śląskiego.

Porozumienie wejdzie w życie w Święto Pracy – 1 Maja.

Kliknij i pobierz treść podpisanego w Kompanii Węglowej S.A. „Porozumienia z dnia 19 kwietnia 2016 r.”

 

-Porozumienie-podpisane-KW_19_04_2016_06

Informacje o autorze postów

slawluk

Robię to, czego innym się robić nie chce.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Next Post

PISZEMY DO MINISTRA

W dniu 25 kwietnia 2016 r. zwróciliśmy się na piśmie z uprzejmą prośbą do Pana Ministra Energii – Grzegorza Tobiszowskiego o przywrócenie poczucia godności wśród pracowników dozoru i nadzoru przeróbki mechanicznej węgla, którzy to z powodu niekorzystnych zmian emerytalnych i jeszcze gorszej polityki zatrudnieniowej prowadzonej przez zarządy poszczególnych spółek węglowych, to […]