• wt.. cze 25th, 2024

ZZ "PRZERÓBKA"

Przerabiamy zło w dobro! Jako Związek Zawodowy "PRZERÓBKA" jesteśmy organizacją związkową utworzoną przez ludzi dla ludzi. Zajmujemy się sprawami, których nikt się nie podejmuje. Nic o Nas, bez Nas. Nikt z Nas nie wie tyle, ile wiemy razem. Dlatego bądźmy razem, organizujmy się, gdyż osobno jesteśmy słabi, a razem silniesi. Zacznij działać, kiedy inni narzekają. Organizujmy nie zorganizowanych, nie pękajmy kiedy inni się poddają. Dlatego wstąp do nas, i zacznij razem z nami walczyć o to, co powinno być nasze!

JEST POROZUMIENIE W KOMPANII O NOWEJ KOMPANII – POLSKIEJ GRUPY GÓRNICZEJ

Byslawluk

kwi 19, 2016

WSZYSTKIE ZWIĄZKI POROZUMIENIE PODPISAŁY

W dniu 19 kwietnia 2016 r. w Kompanii Węglowej S.A. w obecności ministra energii Krzysztofa Tchórzewskiego i jego zastępcy Grzegorza Tobiszowskiego, podpisana została nowa szansa dla pracowników Kompanii Węglowej S.A., czyli „Porozumienie…”.

KW-15-0-2016o

Stronami „Porozumienia…” są zarządy Kompanii Węglowej, Polskiej Grupy Górniczej oraz wszystkie 13 działających w Kompanii związków zawodowych. To bardzo ważne, gdyż dla ważności porozumienia, konieczne było zawarcie go przez wszystkie działające w KW związki zawodowe. 

Oficjalne powołanie Polskiej Grupy Górniczej, z udziałem m.in. przedstawicieli rządu, inwestorów oraz strony społecznej, planowane jest na najbliższy poniedziałek w Katowicach. Uroczystość odbędzie się w historycznym gmachu Sejmu Śląskiego.

Porozumienie wejdzie w życie w Święto Pracy – 1 Maja.

Kliknij i pobierz treść podpisanego w Kompanii Węglowej S.A. „Porozumienia z dnia 19 kwietnia 2016 r.”

 

-Porozumienie-podpisane-KW_19_04_2016_06

Dodaj komentarz