• niedz.. kwi 14th, 2024

ZZ "PRZERÓBKA"

Przerabiamy zło w dobro! Jako Związek Zawodowy "PRZERÓBKA" jesteśmy organizacją związkową utworzoną przez ludzi dla ludzi. Zajmujemy się sprawami, których nikt się nie podejmuje. Nic o Nas, bez Nas. Nikt z Nas nie wie tyle, ile wiemy razem. Dlatego bądźmy razem, organizujmy się, gdyż osobno jesteśmy słabi, a razem silniesi. Zacznij działać, kiedy inni narzekają. Organizujmy nie zorganizowanych, nie pękajmy kiedy inni się poddają. Dlatego wstąp do nas, i zacznij razem z nami walczyć o to, co powinno być nasze!

ŁĄCZY NAS WALKA, A NAWET DZIELENIE DOŚWIADCZENIEM I ŚWIĘTOWANIEM

Byslawluk

lis 17, 2019

W dniu 15 listopada br. wchodząc na Karczmę Piwną organizowaną w Kaczycach w przez Związek Zawodowy Pracowników Przemysłu Miedziowego Oddziału Zakłady Wzbogacania Rud z siedzibą w Polkowicach oprócz powitalnego szpaleru witał wszystkich gości napis:

„Może nas wiele różnic, ale nic nie powinno nas dzielić”.

Nas jednak Przeróbkarzy miedzi i węgla nie tylko łączy wspólna walka o bezpieczne warunki pracy i godziwe wynagrodzenia, należne uprawnienia emerytalne, ale również i dzielenie nas łączy.
Potrafimy się bowiem dzielić wspólnymi doświadczeniami i radością świętowania.

Za to wszystko pragniemy Wam bardzo podziękować i wręczając odznaczenie związkowe ZZ „PRZERÓBKA”, Dariuszowi Sędziowskiemu – przewodniczącemu ZZPPM O/ZWR, składamy wszystkim Przeróbkarzom z KGHM za jego pośrednictwem wielkie słowa uznania i poszanowania.

Dziękujemy Wam za to wszystko, co robicie każdego dnia dla dobra Przeróbkarzy. To był dla nas duży zaszczyt i honor być razem z Wami Przeróbkarzami z KGHM, mówili przedstawiciele delegacji ZZ „PRZERÓBKA” ze śląskich kopalń.

Miłą niespodzianką ze śląska był też na Karczmie – Andrzej Miś, znany radiowiec z Radia Piekary i Silesia, konferansjer oraz kabareciarz sceniczny, który zasłużenie jest laureatem statuetki „Hanysa” za zjednoczenie ludzi na antenie. U miedziaków udowodnił, że doskonale potrafi łączyć i bawić Przeróbkarzy węgla i miedzi. Jego autorski występ został nagrodzony gromkimi brawami.

 

https://www.facebook.com/543802502323622/photos/pcb.2514429635260889/2514422271928292/?type=3&theater

Dodaj komentarz