ŁĄCZY NAS WALKA, A NAWET DZIELENIE DOŚWIADCZENIEM I ŚWIĘTOWANIEM

slawluk
Odwiedzona strophna: 702
0 0

W dniu 15 listopada br. wchodząc na Karczmę Piwną organizowaną w Kaczycach w przez Związek Zawodowy Pracowników Przemysłu Miedziowego Oddziału Zakłady Wzbogacania Rud z siedzibą w Polkowicach oprócz powitalnego szpaleru witał wszystkich gości napis:

„Może nas wiele różnic, ale nic nie powinno nas dzielić”.

Nas jednak Przeróbkarzy miedzi i węgla nie tylko łączy wspólna walka o bezpieczne warunki pracy i godziwe wynagrodzenia, należne uprawnienia emerytalne, ale również i dzielenie nas łączy.
Potrafimy się bowiem dzielić wspólnymi doświadczeniami i radością świętowania.

Za to wszystko pragniemy Wam bardzo podziękować i wręczając odznaczenie związkowe ZZ „PRZERÓBKA”, Dariuszowi Sędziowskiemu – przewodniczącemu ZZPPM O/ZWR, składamy wszystkim Przeróbkarzom z KGHM za jego pośrednictwem wielkie słowa uznania i poszanowania.

Dziękujemy Wam za to wszystko, co robicie każdego dnia dla dobra Przeróbkarzy. To był dla nas duży zaszczyt i honor być razem z Wami Przeróbkarzami z KGHM, mówili przedstawiciele delegacji ZZ „PRZERÓBKA” ze śląskich kopalń.

Miłą niespodzianką ze śląska był też na Karczmie – Andrzej Miś, znany radiowiec z Radia Piekary i Silesia, konferansjer oraz kabareciarz sceniczny, który zasłużenie jest laureatem statuetki „Hanysa” za zjednoczenie ludzi na antenie. U miedziaków udowodnił, że doskonale potrafi łączyć i bawić Przeróbkarzy węgla i miedzi. Jego autorski występ został nagrodzony gromkimi brawami.

 

Opublikowany przez Związek Zawodowy "Przeróbka" Niedziela, 17 listopada 2019

Informacje o autorze postów

slawluk

Robię to, czego innym się robić nie chce.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Next Post

PISZEMY DO PREMIERA RP O ZALICZENIE WOJSKA

Ciągle pytają nas, dlaczego związki zawodowe nie występują w sprawie zaliczenia wojska do pracy górniczej, i w szczególnych warunkach lub w szczególnym charakterze? Czytamy też zadawane w tej sprawie dramatyczne pytania pracowników oraz twarde i jednoznaczne odpowiedzi ekspertów z ZUS. Bije z nich ogromny ładunek niesprawiedliwości związanej z koniecznością odrabiania […]