PISZEMY DO PREMIERA RP O ZALICZENIE WOJSKA

slawluk
Odwiedzona strophna: 1767
3 1

Ciągle pytają nas, dlaczego związki zawodowe nie występują w sprawie zaliczenia wojska do pracy górniczej, i w szczególnych warunkach lub w szczególnym charakterze? Czytamy też zadawane w tej sprawie dramatyczne pytania pracowników oraz twarde i jednoznaczne odpowiedzi ekspertów z ZUS.
Bije z nich ogromny ładunek niesprawiedliwości związanej z koniecznością odrabiania służby wojskowej, z którą nie możemy się pogodzić.

Dlatego Zarząd Krajowy ZZ „PRZERÓBKA”, który w dniu 22 listopada 2019 r.  obradował wraz z Przewodniczącymi Związku w Katowicach, postanowił wystąpić do Premiera RP z uzasadnionym wnioskiem o zażegnanie pewnej niesprawiedliwości prawnej związanej z koniecznością odrabiania służby wojskowej przez pracowników zatrudnionych pod ziemią oraz w szczególnych warunkach lub w szczególnym charakterze.

Oto pełna treść naszego wystąpienia:


Pismo do Premiera w sprawie wojska str. 1.
Pismo ws wojska.

Informacje o autorze postów

slawluk

Robię to, czego innym się robić nie chce.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Next Post

DZIEŃ PRAWDY STOSUNKU NOWEGO RZĄDU DO EMERYTUR STAŻOWYCH I POMOSTOWYCH

Przewodniczący Zespołu ds. ubezpieczeń społecznych – Jan Klimek na wniosek OPZZ rozszerzył dzisiejszy porządek obrad posiedzenia Zespołu o punkt dotyczący problematyki emerytur stażowych i nie wygaszania emerytur pomostowych. Wniosek w imieniu OPZZ, złożył członek Zespołu Sławomir Łukasiewicz, który wnosząc o rozpatrzenie na najbliższym posiedzeniu Zespołu problematyki emerytur stażowych, i nie […]