Odwiedzona strophna: 870
0 0

OTO JAK MOŻNA SIĘ USTOSUNKOWAĆ BEZ USTOSUNKOWANIA I ODPOWIADAĆ BEZ ODPOWIADANIA ORAZ ZAMIAST INFORMOWAĆ TO DEZINFORMOWAĆ.

ALE ZANIM TO NASTĄPI TO KRÓTKIE PRZYPOMNIENIE TEGO, CO BYŁO:

Po tym jak Sejm przyjął 12.10.2017 r.  ustawę o świadczeniu rekompensacyjnym z tytułu utraty prawa do bezpłatnego węgla, za przyjęciem której głosowało 423 posłów, przeciw był tylko jeden, a 10 posłów wstrzymało się od głosu, to uznaliśmy za konieczne wydać nasze oświadczenie, które dla przypomnienia publikujemy poniżej:

NA NASZE OŚWIADCZENIE, PO PONAD MIESIĘCZNYM OCZEKIWANIU, MINISTER TCHÓRZEWSKI, TAK OTO NAM ODPOWIEDZIAŁ, JAKBY BEZ ODPOWIADANIA MÓWI, ŻE ODPOWIADA.

Otóż po pierwsza – Pan Minister nie odpowiada na nasz stawiany zarzut, że projekt ustawy nie był konsultowany, a tym samym przemilcza ten oczywisty fakt, który podważa konstytucyjność uchwalonej ustawy.

Po drugie – Pan Minister zupełnie nie odnosi się do zagrożenia spełnienia przez ustawę przesłanki selektywności, na które my wskazujemy za wskazaniem Ministra Spraw Zagranicznych, co może doprowadzić do uznania, że rekompensaty są niedozwoloną pomocą publiczną.

Po trzecie – Pan Minister w ogóle nic nie wspomina o obywatelskim projekcie ustawy druk 461, który wciąż leży w sejmie, a samo ministerstwo obiecywało podczas jego pierwsze czytania, że gdy do sejmu wpłynie projekt rządowy, to będzie się procedować nad tymi oboma projektami.

Niestety danego słowa ministerstwo nie dotrzymało, a mogło.

OTO SZTUKA USTOSUNKOWANIA SIĘ BEZ USTOSUNKOWANIA.

TAKA ODPOWIEDŹ PROWOKUJE NAS DO KONTYNUOWANIA TEMATU, I CIĄG DALSZY NIEBAWEM NASTĄPI.

Informacje o autorze postów

slawluk

Robię to, czego innym się robić nie chce.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

By slawluk

Robię to, czego innym się robić nie chce.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz