Odwiedzona strophna: 868
0 0

W dniu 3 marca br. na Nadzwyczajnym Krajowym Zebraniu Delegatów Związku Zawodowego „PRZERÓBKA”, które odbyło się w obiekcie Fundacji Rozwoju Sportu, Kultury Fizycznej i Turystyki w Lędzinach, Delegaci rozpatrzyli i przyjęli wszystkie zmiany zaproponowane do Statutu Związku Zawodowego „PRZERÓBKA”.

Ich celem jest uporządkowanie struktury i czytelności Statutu.
Uproszczenie nazwy Związku i zapisów Statutowych oraz ich doprecyzowanie. Dostosowanie brzmienia Statutu do zmieniającego się prawa oraz struktury organizacyjnej pracodawców i ich statusu.
Usprawnienia funkcjonowania i współdziałania Związku i jego jednostek oraz uelastycznienia się dla sprostania wymogom zmieniającej się rzeczywistość.

W wyniku dyskusji, a następnie głosowania Krajowe Zebranie Delegatów Związku przyjęło wszystkie zgłoszone zmiany statutowe w formie uchwalenia nowego jednolitego brzmienia Statutu Związku uchwałą Nr 1/2017.

W dalszej części zebrania, uchwała nr 2/2017 Krajowe Zebranie Delegatów w związku z koniecznością dostosowania się wszystkich organów Związku do dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości przy maksymalnym wykorzystaniu istniejącego potencjału organizacyjnego Związku postanowiło wydłużyć kadencyjność wszystkich organów Związku Zawodowego „PRZERÓBKA” począwszy od roku 2017 do czerwca 2019 roku.

Równocześnie doprecyzowując, że kadencja organów jednostek organizacyjnych kończy się w miesiącu maju 2019 roku zgodnie z art. 21 ust. 1 Statutu Związku Zawodowego „PRZERÓBKA”, z chwilą podjęcia uchwały o udzieleniu absolutorium lub odwołania.

Informacje o autorze postów

slawluk

Robię to, czego innym się robić nie chce.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

By slawluk

Robię to, czego innym się robić nie chce.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz