• pt.. lip 19th, 2024

ZZ "PRZERÓBKA"

Przerabiamy zło w dobro! Jako Związek Zawodowy "PRZERÓBKA" jesteśmy organizacją związkową utworzoną przez ludzi dla ludzi. Zajmujemy się sprawami, których nikt się nie podejmuje. Nic o Nas, bez Nas. Nikt z Nas nie wie tyle, ile wiemy razem. Dlatego bądźmy razem, organizujmy się, gdyż osobno jesteśmy słabi, a razem silniesi. Zacznij działać, kiedy inni narzekają. Organizujmy nie zorganizowanych, nie pękajmy kiedy inni się poddają. Dlatego wstąp do nas, i zacznij razem z nami walczyć o to, co powinno być nasze!

CZY NEGATYWNA OPINIA RZĄDU DO OBYWATELSKIEGO WĘGLA EMERYCKIEGO SIĘ ZMIENI?

Byslawluk

lut 21, 2017

Wciąż nie ma rozstrzygnięć w sprawie węgla emeryckiego.

Wciąż ministerstwo energii zapowiada, że projekt stosownej ustawy trafi niebawem do sejmu.

Na pytanie – kiedy to nastąpi?

Odpowiada: 

Projekt ustawy po uzyskaniu pozytywnej opinii Komitetu Ekonomicznego Rady Ministrów oraz wpisaniu do Wykazu prac legislacyjnych i programowych Rady Ministrów, zostanie skierowany do uzgodnień międzyresortowych i konsultacji publicznych. Uzgodniony projekt będzie przedłożony na Stały Komitet Rady Ministrów, skąd po rozpatrzeniu zostanie rekomendowany Radzie Ministrów. Po zakończeniu tego etapu procesu legislacyjnego projekt zostanie skierowany do Sejmu.

Ciekawi nas bardzo, czy w ogóle jest możliwe, aby projekt ustawy dotyczący węgla emeryckiego uzyskał pozytywną opinię rządu, ponieważ opinia rządu do obywatelskiego projektu ustawy była i jest negatywna. Oto jej treść:

Dodaj komentarz