CZY NEGATYWNA OPINIA RZĄDU DO OBYWATELSKIEGO WĘGLA EMERYCKIEGO SIĘ ZMIENI?

slawluk
Odwiedzona strophna: 595
0 0

Wciąż nie ma rozstrzygnięć w sprawie węgla emeryckiego.

Wciąż ministerstwo energii zapowiada, że projekt stosownej ustawy trafi niebawem do sejmu.

Na pytanie – kiedy to nastąpi?

Odpowiada: 

Projekt ustawy po uzyskaniu pozytywnej opinii Komitetu Ekonomicznego Rady Ministrów oraz wpisaniu do Wykazu prac legislacyjnych i programowych Rady Ministrów, zostanie skierowany do uzgodnień międzyresortowych i konsultacji publicznych. Uzgodniony projekt będzie przedłożony na Stały Komitet Rady Ministrów, skąd po rozpatrzeniu zostanie rekomendowany Radzie Ministrów. Po zakończeniu tego etapu procesu legislacyjnego projekt zostanie skierowany do Sejmu.

Ciekawi nas bardzo, czy w ogóle jest możliwe, aby projekt ustawy dotyczący węgla emeryckiego uzyskał pozytywną opinię rządu, ponieważ opinia rządu do obywatelskiego projektu ustawy była i jest negatywna. Oto jej treść:

Informacje o autorze postów

slawluk

Robię to, czego innym się robić nie chce.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Next Post

ZARZĄD JSW S.A. ODPOWIADA

Wreszcie otrzymaliśmy odpowiedź od Zarządu Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. W całej rozciągłości potwierdza ona żądania poprawy warunków pracy i płacy dla pracowników Zakładów Przeróbki Mechanicznej Węgla. Wskutek zawierania antypracowniczych porozumień przez tzw. reprezentatywne związki zawodowe nastąpił najwyższy procentowy spadek średniej płacy w JSW S.A. wśród pracowników Zakładów Przeróbki Mechanicznej Węgla. […]