Nasze pytania do autorów „Umowy społecznej…” w wersji 02_02032021

slawluk
Odwiedzona strophna: 592
1 0

Z uwagi na fakt, iż w najbliższym tygodniu ma dojść do podpisania tzw. „Wielkiej umowy społecznej…”, to już dziś w niedzielę 7 marca br. w pierwszym dniu tego kluczowego tygodnia, publikujemy nasze pytania do jej autorów, a dotyczące ostatniej znanej nam wersji 02_02032021 w zakresie gwarancji zatrudnienia oraz osłon socjalnych i zamiaru likwidacji SRK S.A., które ktoś musi zadać publicznie.

Z analizy bowiem jej treści wynika, że mamy chyba do czynienia z jakimś omyłkowym zapisem poczynionych ustaleń, gdyż naszym zdaniem jest on festiwalem lapsusów prawnych i logicznych. Dlatego nasze pytania wysłaliśmy, już dziś z rana w niedzielę, aby rozwiać wszystkie nasze obawy i wątpliwości, jak najszybciej drogą pocztową (elektronicznie), zarówno do autorów negocjujących ową „Umowę…”, jak i OPZZ, a także Mediów. 

Poniżej ich treść:

Informacje o autorze postów

slawluk

Robię to, czego innym się robić nie chce.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Next Post

DZIENNE ROZMOWY W NOCY NAD RANEM ZAKOŃCZONE...

Wciąż bez porozumienia „zajączka nie złapano”. Po blisko 15 h (około 3 rano) zakończyły się rozmowy związków z Arturem Soboniem. Wciąż jest kilka kwestii spornych w tym indeksacji wynagrodzeń +2 % powyżej inflacji oraz gwarancja zatrudnienia, z systemem alokacji powiązanego z systemem osłon socjalnych, a także, jak bumerang znów powraca […]