• wt.. cze 25th, 2024

ZZ "PRZERÓBKA"

Przerabiamy zło w dobro! Jako Związek Zawodowy "PRZERÓBKA" jesteśmy organizacją związkową utworzoną przez ludzi dla ludzi. Zajmujemy się sprawami, których nikt się nie podejmuje. Nic o Nas, bez Nas. Nikt z Nas nie wie tyle, ile wiemy razem. Dlatego bądźmy razem, organizujmy się, gdyż osobno jesteśmy słabi, a razem silniesi. Zacznij działać, kiedy inni narzekają. Organizujmy nie zorganizowanych, nie pękajmy kiedy inni się poddają. Dlatego wstąp do nas, i zacznij razem z nami walczyć o to, co powinno być nasze!

Nasze pytania do autorów „Umowy społecznej…” w wersji 02_02032021

Byslawluk

mar 7, 2021

Z uwagi na fakt, iż w najbliższym tygodniu ma dojść do podpisania tzw. „Wielkiej umowy społecznej…”, to już dziś w niedzielę 7 marca br. w pierwszym dniu tego kluczowego tygodnia, publikujemy nasze pytania do jej autorów, a dotyczące ostatniej znanej nam wersji 02_02032021 w zakresie gwarancji zatrudnienia oraz osłon socjalnych i zamiaru likwidacji SRK S.A., które ktoś musi zadać publicznie.

Z analizy bowiem jej treści wynika, że mamy chyba do czynienia z jakimś omyłkowym zapisem poczynionych ustaleń, gdyż naszym zdaniem jest on festiwalem lapsusów prawnych i logicznych. Dlatego nasze pytania wysłaliśmy, już dziś z rana w niedzielę, aby rozwiać wszystkie nasze obawy i wątpliwości, jak najszybciej drogą pocztową (elektronicznie), zarówno do autorów negocjujących ową „Umowę…”, jak i OPZZ, a także Mediów. 

Poniżej ich treść:

Dodaj komentarz