PISMO OSTATNIEJ SZANSY PRZED II – TURĄ WYBORÓW DO PANA PREZYDENTA RP W SPRAWIE USTANOWIENIA EMERYTUR STAŻOWYCH

slawluk
Odwiedzona strophna: 1130
10 1

Piszemy pismo ostatniej szansy przed II – turą wyborów do Pana Prezydenta RP – Andrzeja Dudy w sprawie ustanowienia emerytur stażowych.

W naszym piśmie piszemy, że w ramach tych ostatnich kilku dni, które pozostały do ciszy wyborczej Pan Prezydent ma wciąż wyjątkową i niepowtarzalną szansę zrealizować deklarację wyborczą z 2015 r. dotyczącą powiązania uprawnień emerytalnych ze stażem pracy, do której się Pan zobowiązał, jako kandydat na urząd prezydencki w „Umowie programowej” podpisanej wraz z Przewodniczącym NSZZ „Solidarność”, Piotrem Dudom 5 lat temu 5 maja 2015 r.

W tej sprawie pisaliśmy do Prezydenta RP wielokrotnie na przestrzeni mijającej prezydentury, przedstawiając wiele argumentów przemawiających za zasadnością ustanowienia emerytur stażowych w tym najważniejszego, że są to emerytury, które same się bronią zarówno ekonomicznie, jak i społecznie, a także bardzo są pożądane i oczekiwane przez samych ubezpieczonych o długoletnim stażu pracy.

OTO PEŁNA TREŚĆ NASZEGO WYSTĄPIENIA:

Informacje o autorze postów

slawluk

Robię to, czego innym się robić nie chce.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Next Post

GÓRNICZE ZWIĄZKI OPZZ NIE DAJĄ SIĘ PODZIELIĆ

W OPZZ nie ma co liczyć, aby podzielić związki. Divide et impera – stara zasada „dziel i rządź”, która służy wzniecaniu wewnętrznych konfliktów wśród innych np. pomiędzy górniczym związkami zawodowymi, w OPZZ się nie uda. Górnicze Centrale Związkowe OPZZ postanowiły wspólnie wystąpić do Premiera RP, pisząc: „Stoimy bowiem na stanowisku, […]