• czw.. maj 30th, 2024

ZZ "PRZERÓBKA"

Przerabiamy zło w dobro! Jako Związek Zawodowy "PRZERÓBKA" jesteśmy organizacją związkową utworzoną przez ludzi dla ludzi. Zajmujemy się sprawami, których nikt się nie podejmuje. Nic o Nas, bez Nas. Nikt z Nas nie wie tyle, ile wiemy razem. Dlatego bądźmy razem, organizujmy się, gdyż osobno jesteśmy słabi, a razem silniesi. Zacznij działać, kiedy inni narzekają. Organizujmy nie zorganizowanych, nie pękajmy kiedy inni się poddają. Dlatego wstąp do nas, i zacznij razem z nami walczyć o to, co powinno być nasze!

PISMO OSTATNIEJ SZANSY PRZED II – TURĄ WYBORÓW DO PANA PREZYDENTA RP W SPRAWIE USTANOWIENIA EMERYTUR STAŻOWYCH

Byslawluk

lip 8, 2020

Piszemy pismo ostatniej szansy przed II – turą wyborów do Pana Prezydenta RP – Andrzeja Dudy w sprawie ustanowienia emerytur stażowych.

W naszym piśmie piszemy, że w ramach tych ostatnich kilku dni, które pozostały do ciszy wyborczej Pan Prezydent ma wciąż wyjątkową i niepowtarzalną szansę zrealizować deklarację wyborczą z 2015 r. dotyczącą powiązania uprawnień emerytalnych ze stażem pracy, do której się Pan zobowiązał, jako kandydat na urząd prezydencki w „Umowie programowej” podpisanej wraz z Przewodniczącym NSZZ „Solidarność”, Piotrem Dudom 5 lat temu 5 maja 2015 r.

W tej sprawie pisaliśmy do Prezydenta RP wielokrotnie na przestrzeni mijającej prezydentury, przedstawiając wiele argumentów przemawiających za zasadnością ustanowienia emerytur stażowych w tym najważniejszego, że są to emerytury, które same się bronią zarówno ekonomicznie, jak i społecznie, a także bardzo są pożądane i oczekiwane przez samych ubezpieczonych o długoletnim stażu pracy.

OTO PEŁNA TREŚĆ NASZEGO WYSTĄPIENIA:

Dodaj komentarz