CZEKALIŚMY I WRESZCIE SIĘ DOCZEKALIŚMY ODPOWIEDZI WICEPREMIERA RP – JACKA SASINA.

slawluk
Odwiedzona strophna: 723
1 0

Diagnoza Pana Wicepremiera RP – Jacka Sasina, jest trafna i zbieżna z naszą, choć za mało szczegółowa, ale…

Czas jednak na działanie, i leczenie, z importu węgla, obciążeń publicznoprawnych, dekarbonizacji i braku realizacji kontraktów itd. Pokonanie koronawirusa staje się faktem, a w tzw. miedzy czasie, trzeba dobrego programu dla górnictwa i energetyki uzgodnionego ze stroną związkową, a następnie jego realizację.

Fakt koronawirus komplikuje sytuację w górnictwie oraz jego otoczeniu, ale ostatnio Górnik pokonał Koronę 3:2. Parafrazując ten mecz, to wierzymy, że tak jak w w nim i my wygramy. Na końcu koronawirus sam sobie strzeli samobóję, bo górnictwo jest skazane na zwycięstwo. Dlatego bijemy brawo dla Wicepremiera za konstruktywną i merytoryczną odpowiedź, szkoda tylko, że zabrakło w niej szerszego rozwinięcia. Mimo wszystko uznajemy ją konstruktywną, bo ujmuje również reaktywację prac Zespołu Trójstronnego ds. Bezpieczeństwa Górników.

Poniżej publikujemy otrzymaną odpowiedź, która również przesłana została do Pana Prezesa Jarosława Kaczyńskiego – Prezesa PIS. Za co dziękujemy i czekamy w działaniu!

Informacje o autorze postów

slawluk

Robię to, czego innym się robić nie chce.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Next Post

PISMO OSTATNIEJ SZANSY PRZED II - TURĄ WYBORÓW DO PANA PREZYDENTA RP W SPRAWIE USTANOWIENIA EMERYTUR STAŻOWYCH

Piszemy pismo ostatniej szansy przed II – turą wyborów do Pana Prezydenta RP – Andrzeja Dudy w sprawie ustanowienia emerytur stażowych. W naszym piśmie piszemy, że w ramach tych ostatnich kilku dni, które pozostały do ciszy wyborczej Pan Prezydent ma wciąż wyjątkową i niepowtarzalną szansę zrealizować deklarację wyborczą z 2015 […]