PISZEMY DO PREZESA PIS – JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO W SPRAWIE BULWERSUJĄCEGO IMPORTU WĘGLA DO POLSKI

slawluk
Odwiedzona strophna: 679
1 1

Niezależnie od pisma jakie wystosowaliśmy do Wicepremiera RP – Jacka Sasina w sprawie bulwersującego całe środowisko górnicze i nie tylko importu Kolumbijskiego węgla do Polski, równocześnie postanowiliśmy zwrócić się z tym tematem do Prezesa Prawa i Sprawiedliwości – Jarosława Kaczyńskiego.  Przypominając, że już w dniu 10 kwietnia br. napisaliśmy do Niego maila wraz z naszym pisemnym zapytaniem w przeświadczeniu, że odpowie nam będą gościem piątkowych „Sygnałów Dnia” w radiowej Jedynce.

Dziś ponawiamy to pytanie, gdyż do tej pory nie otrzymaliśmy odpowiedzi, które poniżej przypominamy. Oto to pytanie:

„Jaką będzie Pan i Pańska Partia prowadzić politykę w stosunku do Polskiego górnictwa węgla kamiennego i brunatnego oraz energetyki i ciepłownictwa węglowego, a także do wydobycia węgla koksującego i produkcji koksu?”.

Równocześnie do tego pytanie przesyłaliśmy dziś PiS nasze dzisiejsze wystąpienie w sprawie bulwersującej całe środowisko górnicze i nie tylko sprawy importu Kolumbijskiego węgla do Polski. Całą treść naszego pisma zamieszczamy poniżej i czekamy na udzielenie nam odpowiedzi. Zarówno na zadane 10 kwietnia br. pytanie, jak  i na dzisiejszego nasze pisemne interweniowanie w sprawie importu Kolumbijskiego węgla do Polski.

Oto treść naszego dzisiejszego wystąpienia do Prezesa Jarosława Kaczyńskiego:

Tutaj wystąpienie w formacie PDF – kliknij i pobierz.

Informacje o autorze postów

slawluk

Robię to, czego innym się robić nie chce.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Next Post

CZTERY DZIAŁAJĄCE W LW „BOGDANKA” S.A. ZWIĄZKI ZAWODOWE MÓWIĄ I PISZĄ JEDNYM GŁOSEM

W dniu 23 kwietnia 2020 r. cztery działające w LW „Bogdanka” S.A. związki zawodowe wystosowały do wszystkich władz stanowisko w sprawie sytuacji swojej firmy i górnictwa, pisząc w nim jak z mozołem budowana była jej pozycja lidera na rynku węglowym. W przeszłości Spółka napotykała różne trudności, które we współpracy zarządów, […]