• wt.. cze 25th, 2024

ZZ "PRZERÓBKA"

Przerabiamy zło w dobro! Jako Związek Zawodowy "PRZERÓBKA" jesteśmy organizacją związkową utworzoną przez ludzi dla ludzi. Zajmujemy się sprawami, których nikt się nie podejmuje. Nic o Nas, bez Nas. Nikt z Nas nie wie tyle, ile wiemy razem. Dlatego bądźmy razem, organizujmy się, gdyż osobno jesteśmy słabi, a razem silniesi. Zacznij działać, kiedy inni narzekają. Organizujmy nie zorganizowanych, nie pękajmy kiedy inni się poddają. Dlatego wstąp do nas, i zacznij razem z nami walczyć o to, co powinno być nasze!

PISZEMY DO PREZESA PIS – JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO W SPRAWIE BULWERSUJĄCEGO IMPORTU WĘGLA DO POLSKI

Byslawluk

kwi 25, 2020

Niezależnie od pisma jakie wystosowaliśmy do Wicepremiera RP – Jacka Sasina w sprawie bulwersującego całe środowisko górnicze i nie tylko importu Kolumbijskiego węgla do Polski, równocześnie postanowiliśmy zwrócić się z tym tematem do Prezesa Prawa i Sprawiedliwości – Jarosława Kaczyńskiego.  Przypominając, że już w dniu 10 kwietnia br. napisaliśmy do Niego maila wraz z naszym pisemnym zapytaniem w przeświadczeniu, że odpowie nam będą gościem piątkowych „Sygnałów Dnia” w radiowej Jedynce.

Dziś ponawiamy to pytanie, gdyż do tej pory nie otrzymaliśmy odpowiedzi, które poniżej przypominamy. Oto to pytanie:

„Jaką będzie Pan i Pańska Partia prowadzić politykę w stosunku do Polskiego górnictwa węgla kamiennego i brunatnego oraz energetyki i ciepłownictwa węglowego, a także do wydobycia węgla koksującego i produkcji koksu?”.

Równocześnie do tego pytanie przesyłaliśmy dziś PiS nasze dzisiejsze wystąpienie w sprawie bulwersującej całe środowisko górnicze i nie tylko sprawy importu Kolumbijskiego węgla do Polski. Całą treść naszego pisma zamieszczamy poniżej i czekamy na udzielenie nam odpowiedzi. Zarówno na zadane 10 kwietnia br. pytanie, jak  i na dzisiejszego nasze pisemne interweniowanie w sprawie importu Kolumbijskiego węgla do Polski.

Oto treść naszego dzisiejszego wystąpienia do Prezesa Jarosława Kaczyńskiego:

Tutaj wystąpienie w formacie PDF – kliknij i pobierz.

Dodaj komentarz