REKORD DOBOWEGO WYDOBYCIA Z JEDNEJ ŚCIANY TO TEŻ REKORD DOBOWEJ PRZERÓBKI TEGO WYDOBYCIA, KTÓRY STAJE SIĘ WĘGLEM

slawluk
Odwiedzona strophna: 610
0 0

Mamy znów kolejny rekord wydobycia dobowego z jednej ściany metodą strugową w LW „Bogdanka”.

Co ciekawe rekord ten padł dość dawno, ale pisze się o nim w grudniu. Ustanowił go na ścianie 4/II/385 w polu Bogdanka oddział G-1, dokładnie 23 października 2019 r., który w tym dniu wydobył aż 33 612 ton węgla, przy postępie dobowym ponad 28,3 m.

Wydobycie prowadzone było na czterech zmianach, przy czasie pracy struga wynoszącym niespełna 24 godziny. Tym samym oddział G-1 pobił poprzedni dobowy rekord ustanowiony 31 lipca br. przez oddział G-4, który wyniósł 25 413 ton urobku.

Słowa szacunku i uznania dla pracowników dołowych, którzy ustanowili ten kolejny rekord w LW „Bogdanka”.  Nie mniejsze słowa szacunku i uznania kierujemy przy okazji tego rekordu wydobycia, należą się także pracownikom przeróbki mechanicznej węgla, gdyż każdy rekord wydobycia  Zakład Przeróbki Mechanicznej Węgla – musi przerobić, aby z niesortu zrobić sort, a później asortyment, i jako produkt finalny, sprzedać kontrahentowi za konkretne pieniądze.

Informacje o autorze postów

slawluk

Robię to, czego innym się robić nie chce.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Next Post

14 GRUDNIA 2019 - XIV BIESIADA ZZ "PRZERÓBKA" W LW "BOGDANKA"

Tradycyjnie w Hotelu Drob w Urszulinie, odbyła się 14 grudnia br. 14 Biesiada ZZ „Przeróbka” w LW „Bogdanka”. Wśród zaproszonych gości z całym kierownictwem na czele z Prezesem Arturem Wasilem oraz Członkami Zarządu Krajowego Związku „Przeróbka” w osobach przewodniczącego – Sławomira Łukasiewicza, i wiceprzewodniczących – Ryszarda Jędyka oraz Wojciecha Maliny, […]