14 GRUDNIA 2019 – XIV BIESIADA ZZ „PRZERÓBKA” W LW „BOGDANKA”

slawluk
Odwiedzona strophna: 839
0 0

Tradycyjnie w Hotelu Drob w Urszulinie, odbyła się 14 grudnia br. 14 Biesiada ZZ „Przeróbka” w LW „Bogdanka”. Wśród zaproszonych gości z całym kierownictwem na czele z Prezesem Arturem Wasilem oraz Członkami Zarządu Krajowego Związku „Przeróbka” w osobach przewodniczącego – Sławomira Łukasiewicza, i wiceprzewodniczących – Ryszarda Jędyka oraz Wojciecha Maliny, był także Artur Soboń, nowy Sekretarz stanu w Ministerstwie Aktywów Państwowych, Pełnomocnik Rządu do Spraw Instrumentów Finansowania Rozwoju Gospodarczego Państwa, który funkcję sekretarza stanu pełni od dnia 5 grudnia 2019 r.

Cała Biesiada była dużym debiutem nowego Zarząd Związku „Przeróbka” w LW „Bogdanka”, który po raz pierwszy organizował tego typu imprezę. Nie obyły się też bez tremy, ale ona dodawała tylko uroku całej imprezie, w trakcie której wyróżnieni zostali odznaką „Zasłużony dla ZZ „PRZERÓBKA”: Niemiec Jarosław – Przewodniczący, Sarama Piotr – Wiceprzewodniczący, i Sadowski Sebastian – Wiceprzewodniczący.

Wręczając odznaczenia – Sławomir Łukasiewicz, gratulując wyróżnionym powiedział, że wielkie słowa szacunku i uznania przywozi prosto ze Śląska dla Przeróbkarzy z Bogdanki, a nawiązując do informacji o kolejnym rekordzie dobowego wydobycia z jednej ściany metodą strugową  zwrócił uwagę, że każdy rekord ktoś musi przerobić, a to już rola Zakładu Przeróbki Mechanicznej Węgla, który z niesortu robi sort, a później asortyment, który jako produkt finalny sprzedawany jest kontrahentowi za konkretne pieniądze.

Wszyscy biesiadnicy doskonale się bawili, raczyli złocistym trunkiem oraz wspaniałą golonką.Informacje o autorze postów

slawluk

Robię to, czego innym się robić nie chce.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Next Post

RZĄDZĄCY NIE CHCĄ ZALICZYĆ WOJSKA

Przedstawiamy odpowiedź, jaką otrzymaliśmy w dniu dzisiejszym drogą papierową od Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w sprawie naszego pisma dotyczącego zaliczenia wojska do okresów pracy w szczególnych warunkach lub w szczególnym charakterze oraz pracy górniczej. Z pisma wynika wyraźnie, że rządzący nie mają krzty woli zaliczenia wojska do pracy […]