• wt.. cze 25th, 2024

ZZ "PRZERÓBKA"

Przerabiamy zło w dobro! Jako Związek Zawodowy "PRZERÓBKA" jesteśmy organizacją związkową utworzoną przez ludzi dla ludzi. Zajmujemy się sprawami, których nikt się nie podejmuje. Nic o Nas, bez Nas. Nikt z Nas nie wie tyle, ile wiemy razem. Dlatego bądźmy razem, organizujmy się, gdyż osobno jesteśmy słabi, a razem silniesi. Zacznij działać, kiedy inni narzekają. Organizujmy nie zorganizowanych, nie pękajmy kiedy inni się poddają. Dlatego wstąp do nas, i zacznij razem z nami walczyć o to, co powinno być nasze!

14 GRUDNIA 2019 – XIV BIESIADA ZZ „PRZERÓBKA” W LW „BOGDANKA”

Byslawluk

gru 15, 2019

Tradycyjnie w Hotelu Drob w Urszulinie, odbyła się 14 grudnia br. 14 Biesiada ZZ „Przeróbka” w LW „Bogdanka”. Wśród zaproszonych gości z całym kierownictwem na czele z Prezesem Arturem Wasilem oraz Członkami Zarządu Krajowego Związku „Przeróbka” w osobach przewodniczącego – Sławomira Łukasiewicza, i wiceprzewodniczących – Ryszarda Jędyka oraz Wojciecha Maliny, był także Artur Soboń, nowy Sekretarz stanu w Ministerstwie Aktywów Państwowych, Pełnomocnik Rządu do Spraw Instrumentów Finansowania Rozwoju Gospodarczego Państwa, który funkcję sekretarza stanu pełni od dnia 5 grudnia 2019 r.

Cała Biesiada była dużym debiutem nowego Zarząd Związku „Przeróbka” w LW „Bogdanka”, który po raz pierwszy organizował tego typu imprezę. Nie obyły się też bez tremy, ale ona dodawała tylko uroku całej imprezie, w trakcie której wyróżnieni zostali odznaką „Zasłużony dla ZZ „PRZERÓBKA”: Niemiec Jarosław – Przewodniczący, Sarama Piotr – Wiceprzewodniczący, i Sadowski Sebastian – Wiceprzewodniczący.

Wręczając odznaczenia – Sławomir Łukasiewicz, gratulując wyróżnionym powiedział, że wielkie słowa szacunku i uznania przywozi prosto ze Śląska dla Przeróbkarzy z Bogdanki, a nawiązując do informacji o kolejnym rekordzie dobowego wydobycia z jednej ściany metodą strugową  zwrócił uwagę, że każdy rekord ktoś musi przerobić, a to już rola Zakładu Przeróbki Mechanicznej Węgla, który z niesortu robi sort, a później asortyment, który jako produkt finalny sprzedawany jest kontrahentowi za konkretne pieniądze.

Wszyscy biesiadnicy doskonale się bawili, raczyli złocistym trunkiem oraz wspaniałą golonką.Dodaj komentarz