• sob.. kwi 20th, 2024

ZZ "PRZERÓBKA"

Przerabiamy zło w dobro! Jako Związek Zawodowy "PRZERÓBKA" jesteśmy organizacją związkową utworzoną przez ludzi dla ludzi. Zajmujemy się sprawami, których nikt się nie podejmuje. Nic o Nas, bez Nas. Nikt z Nas nie wie tyle, ile wiemy razem. Dlatego bądźmy razem, organizujmy się, gdyż osobno jesteśmy słabi, a razem silniesi. Zacznij działać, kiedy inni narzekają. Organizujmy nie zorganizowanych, nie pękajmy kiedy inni się poddają. Dlatego wstąp do nas, i zacznij razem z nami walczyć o to, co powinno być nasze!

SMUTNA WIADOMOŚĆ, KONDOLENCJE I OSTATNIE POŻEGNANIE

Byslawluk

gru 25, 2021

W czasie Wigilii  Bożego Narodzenia 2021, Bóg Wszechmogący zmienił dla naszego wspaniałego kolegi, męża, ojca, dziadka, przewodniczącego, a przede wszystkim człowieka, czas ziemski na czas niebiański.

Śp. Mirek Foszmańczyk – lat 60, jako Przewodniczący MZZ „PRZERÓBKA” w WK Sp. z o.o. i SRK S.A. na tym ziemskim padole walczył każdego dnia i nocy o każdą sekundę tego czas dla ludzi pracy i weteranów pracy.

Mirek zawsze pomagał innym, a ostatnio sam potrzebował pomocy w walce z covidem 19, mając przy tym dodatkowych przeciwników w postaci chorób współistniejących.

W tej nierównej walce Mirek nie był sam. Od 10 listopada br. najpierw w domu, później w kilku szpitalach walczył wraz z wspierającymi Go osobami, lekarzami i pielęgniarkami. Tej walki Mirek nie przegrał, a jedynie dobry Bóg wezwał Mirka na Wigilię do siebie w Niebie.

Rodzinie i Bliskim, Kolegom i Koleżankom z pracy i ZZ „PRZERÓBKA” oraz z innych organizacji związkowych, a także wszystkim którzy Mirka znają, składamy wyrazy współczucia i wsparcia, łącząc się zarówno w bólu i cierpieniu oraz radości, gdyż umierając, rodzimy się do życia wiecznego w Niebie.

 

Red. 

Dodaj komentarz