Odwiedzona strophna: 57
0 0

W czasie Wigilii  Bożego Narodzenia 2021, Bóg Wszechmogący zmienił dla naszego wspaniałego kolegi, męża, ojca, dziadka, przewodniczącego, a przede wszystkim człowieka, czas ziemski na czas niebiański.

Śp. Mirek Foszmańczyk – lat 60, jako Przewodniczący MZZ „PRZERÓBKA” w WK Sp. z o.o. i SRK S.A. na tym ziemskim padole walczył każdego dnia i nocy o każdą sekundę tego czas dla ludzi pracy i weteranów pracy.

Mirek zawsze pomagał innym, a ostatnio sam potrzebował pomocy w walce z covidem 19, mając przy tym dodatkowych przeciwników w postaci chorób współistniejących.

W tej nierównej walce Mirek nie był sam. Od 10 listopada br. najpierw w domu, później w kilku szpitalach walczył wraz z wspierającymi Go osobami, lekarzami i pielęgniarkami. Tej walki Mirek nie przegrał, a jedynie dobry Bóg wezwał Mirka na Wigilię do siebie w Niebie.

Rodzinie i Bliskim, Kolegom i Koleżankom z pracy i ZZ „PRZERÓBKA” oraz z innych organizacji związkowych, a także wszystkim którzy Mirka znają, składamy wyrazy współczucia i wsparcia, łącząc się zarówno w bólu i cierpieniu oraz radości, gdyż umierając, rodzimy się do życia wiecznego w Niebie.

 

Red. 

Informacje o autorze postów

slawluk

Robię to, czego innym się robić nie chce.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

By slawluk

Robię to, czego innym się robić nie chce.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz