• niedz.. kwi 14th, 2024

ZZ "PRZERÓBKA"

Przerabiamy zło w dobro! Jako Związek Zawodowy "PRZERÓBKA" jesteśmy organizacją związkową utworzoną przez ludzi dla ludzi. Zajmujemy się sprawami, których nikt się nie podejmuje. Nic o Nas, bez Nas. Nikt z Nas nie wie tyle, ile wiemy razem. Dlatego bądźmy razem, organizujmy się, gdyż osobno jesteśmy słabi, a razem silniesi. Zacznij działać, kiedy inni narzekają. Organizujmy nie zorganizowanych, nie pękajmy kiedy inni się poddają. Dlatego wstąp do nas, i zacznij razem z nami walczyć o to, co powinno być nasze!

UCHYLENIE STAREGO NA RZECZ NOWEGO ZE SKRÓCENIEM NAZWY I Z OTWARCIEM SIĘ NA WSZYSTKICH

Byslawluk

maj 10, 2022

W dniach 9 – 10 maja br. obyło się Nadzwyczajne Krajowe Zebranie Delegatów Związku Zawodowego Pracowników Zakładów Przeróbki Mechanicznej Węgla w Polsce „PRZERÓBKA”. W trakcie dwu dniowych obradach Delegacji postanowili uchwalić:

– uchylenie starego Statutu Związku i zastąpieniem go nowym, uwzględniającym nową skróconą nazwę Związku, która sprowadza się do trzech słów „Związek Zawodowy „PRZERÓBKA”, a tym samym stanowi otwarcie się na zatrudnionych i wykonujących pracę zarobkową poza górnictwem węgla kamiennego, jak chociażby węgla brunatnego, rudy miedzi, czy nafty i gazu, a także innych branż i specjalności,

– regulację kadencyjności wszystkich organów Związku w odpowiedzi na zmieniającą się sytuację w kraju i na świecie w zakresie polityki surowcowo – energetycznej dla maksymalnego wykorzystania istniejącego potencjału organizacyjnego i zasobowego Związku.

Dodaj komentarz