• wt.. cze 25th, 2024

ZZ "PRZERÓBKA"

Przerabiamy zło w dobro! Jako Związek Zawodowy "PRZERÓBKA" jesteśmy organizacją związkową utworzoną przez ludzi dla ludzi. Zajmujemy się sprawami, których nikt się nie podejmuje. Nic o Nas, bez Nas. Nikt z Nas nie wie tyle, ile wiemy razem. Dlatego bądźmy razem, organizujmy się, gdyż osobno jesteśmy słabi, a razem silniesi. Zacznij działać, kiedy inni narzekają. Organizujmy nie zorganizowanych, nie pękajmy kiedy inni się poddają. Dlatego wstąp do nas, i zacznij razem z nami walczyć o to, co powinno być nasze!

W PGG FIASKO ROKOWAŃ – BĘDĄ MEDIACJE

Byslawluk

mar 27, 2018

W dniu 26 marca 2018 r. po wielogodzinnych rozmowach w Polskiej Grupie Górniczej, w których uczestniczył m.in. minister energii Krzysztof Tchórzewski, wiceminister Grzegorz Tobiszowski, zarząd spółki i strona społeczna nie uzyskano zrozumienia umożliwiającego zawarcie porozumienia.

Kompromisu nie osiągnięto, a więc spór zbiorowy wchodzi w kolejny, jakim będą już mediacje z udziałem osoby trzeciej.  Mającej w sposób bezstronny poprowadzić zwaśnione strony  w kierunku zbliżenia swych stanowisk i uzyskanie porozumienia. Póki, co w dniu 26 marca w siedzibie spółki podpisano protokół rozbieżności, który precyzuje stanowiska stron.

OTO CO PROPONUJE ZARZĄD PGG:

OTO KOMUNIKAT STRONY ZWIĄZKOWEJ:

PROTOKÓŁ ROZBIEŻNOŚCI:

 

OTO CO MÓWIĄ MINISTROWIE:

 

Dodaj komentarz