W PGG FIASKO ROKOWAŃ – BĘDĄ MEDIACJE

slawluk
Odwiedzona strophna: 1316
0 0

W dniu 26 marca 2018 r. po wielogodzinnych rozmowach w Polskiej Grupie Górniczej, w których uczestniczył m.in. minister energii Krzysztof Tchórzewski, wiceminister Grzegorz Tobiszowski, zarząd spółki i strona społeczna nie uzyskano zrozumienia umożliwiającego zawarcie porozumienia.

Kompromisu nie osiągnięto, a więc spór zbiorowy wchodzi w kolejny, jakim będą już mediacje z udziałem osoby trzeciej.  Mającej w sposób bezstronny poprowadzić zwaśnione strony  w kierunku zbliżenia swych stanowisk i uzyskanie porozumienia. Póki, co w dniu 26 marca w siedzibie spółki podpisano protokół rozbieżności, który precyzuje stanowiska stron.

OTO CO PROPONUJE ZARZĄD PGG:

OTO KOMUNIKAT STRONY ZWIĄZKOWEJ:

PROTOKÓŁ ROZBIEŻNOŚCI:

 

OTO CO MÓWIĄ MINISTROWIE:

 

Informacje o autorze postów

slawluk

Robię to, czego innym się robić nie chce.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Next Post

NAJLEPSZE WIELKANOCNE ŻYCZENIA

W imieniu Zarządu Krajowego ZZ „PRZERÓBKA” składam wszystkim członkom i naszym sympatykom najlepsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, życząc   wielu radości i niepowtarzalnych chwil i serdecznych spotkań świątecznych oraz wszelkiej pomyślności. Niech będzie zdrowie, niech będzie szczęście, i niech dobrobyt u Was na zawsze zagości. Niech radosne Alleluja […]