• niedz.. kwi 14th, 2024

ZZ "PRZERÓBKA"

Przerabiamy zło w dobro! Jako Związek Zawodowy "PRZERÓBKA" jesteśmy organizacją związkową utworzoną przez ludzi dla ludzi. Zajmujemy się sprawami, których nikt się nie podejmuje. Nic o Nas, bez Nas. Nikt z Nas nie wie tyle, ile wiemy razem. Dlatego bądźmy razem, organizujmy się, gdyż osobno jesteśmy słabi, a razem silniesi. Zacznij działać, kiedy inni narzekają. Organizujmy nie zorganizowanych, nie pękajmy kiedy inni się poddają. Dlatego wstąp do nas, i zacznij razem z nami walczyć o to, co powinno być nasze!

WAŻNE I PILNE!!! DO 30 WRZEŚNIA 2021 R. ZBIERAMY I ODDAJEMY PODPISY POPARCIA DLA EMERYTUR STAŻOWYCH

Byslawluk

wrz 25, 2021

Na stronie internetowej poświęconej akcji zbierania podpisów poparcia pod obywatelską inicjatywą ustawodawczą wprowadzającą do sejmu projekt ustawy o tzw. emeryturach stażowych: https://emeryturazastaz.pl/#gdzie-zbieramy-podpisy

 

– jest błąd w dacie zakończenia zbierania podpisów określony do 6 PAŹDZIERNIKA 2021 r.

Ostateczna data zakończenia zbierania podpisów, to 30 WRZEŚNIA 2021 r. (czwartek).

Prosimy zatem wszystkich o pilne składanie osobiście zebranych podpisów w siedzibach poszczególnych regionów NSZZ „Solidarność” lub wysyłanie w formie papierowej (paczkach lub listach) na ich adresy jak najszybciej, a najpóźniej do 30 WRZEŚNIA 2021 R.

Klikając w podany powyższy link kieruje nas również do mapki z adresami poszczególnych regionów, w których należy złożyć zebranie podpisy poparcia. Po kliknięciu w dany region na mapce pojawi nam się jej adres z nazwą ulicy wraz z jej numeracją oraz kodem pocztowym łącznie z numerem telefonu i mailem.

Każdy podpis jest bardzo ważny, im więcej ich będzie tym większa i szybsza szansa na ustanowienie emerytur stażowych. Przed nami ostatnie dni. Wykorzystajmy je maksymalnie.

Red.
 

Dodaj komentarz