WAŻNE I PILNE!!! DO 30 WRZEŚNIA 2021 R. ZBIERAMY I ODDAJEMY PODPISY POPARCIA DLA EMERYTUR STAŻOWYCH

slawluk
Odwiedzona strophna: 272
2 1

Na stronie internetowej poświęconej akcji zbierania podpisów poparcia pod obywatelską inicjatywą ustawodawczą wprowadzającą do sejmu projekt ustawy o tzw. emeryturach stażowych: https://emeryturazastaz.pl/#gdzie-zbieramy-podpisy

 

– jest błąd w dacie zakończenia zbierania podpisów określony do 6 PAŹDZIERNIKA 2021 r.

Ostateczna data zakończenia zbierania podpisów, to 30 WRZEŚNIA 2021 r. (czwartek).

Prosimy zatem wszystkich o pilne składanie osobiście zebranych podpisów w siedzibach poszczególnych regionów NSZZ „Solidarność” lub wysyłanie w formie papierowej (paczkach lub listach) na ich adresy jak najszybciej, a najpóźniej do 30 WRZEŚNIA 2021 R.

Klikając w podany powyższy link kieruje nas również do mapki z adresami poszczególnych regionów, w których należy złożyć zebranie podpisy poparcia. Po kliknięciu w dany region na mapce pojawi nam się jej adres z nazwą ulicy wraz z jej numeracją oraz kodem pocztowym łącznie z numerem telefonu i mailem.

Każdy podpis jest bardzo ważny, im więcej ich będzie tym większa i szybsza szansa na ustanowienie emerytur stażowych. Przed nami ostatnie dni. Wykorzystajmy je maksymalnie.

Red.
 

Informacje o autorze postów

slawluk

Robię to, czego innym się robić nie chce.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Next Post

Emerytury stażowe w Sejmie RP wraz z 235 tys. podpisami poparcia pod projektem - czekamy w działaniu!

Komitet obywatelskiej inicjatywy ustanowienia emerytur stażowych złożył w dniu 30 września br. w Sejmie RP projekt ustawy wraz z 235 tys. podpisami poparcia pod projektem tej stawy. Podobny projekt obiecał prezydent Andrzej Duda, ale przez ponad 6 lat ze swej obietnicy się nie wywiązał i do tej pory ów projekt […]