WIEDZĄ SIĘ TRZEBA DZIELIĆ I UPUBLICZNIAĆ‼

slawluk
Odwiedzona strophna: 67
1 0
Jako ZZ „Przeróbka” wyznajemy zasadę, że wiedzą się trzeba dzielić, gdyż dzieląc się nią poddaje się tę wiedzę publicznej weryfikacji. Dlatego publikujemy nasz materiał szkoleniowy przedstawiając, co wiemy, aby dowiedzieć się tego, czego nie wiemy, licząc na uzupełnienie tej wiedzy, wiedzą innych.
Był on szeroko omawiany w trakcie szkolenia, jako zorganizował Zarząd Krajowy Związku ZZ „PRZERÓBKA” w dniach 20 – 22 października 2021 r. w Hotelu Stok w Wiśle.
To była doskonała okazja do podzielenia się wiedzą na temat tzw. umowy społecznej i nowelizacji ustawy o funkcjonowaniu górnictwa węgla Kamiennego.
Świetne szkolenie,  mówili jego uczestnicy, mimo braku na nim zaproszonego przez organizatorów Artura Sobonia – Wiceministra Aktywów Państwowych, który od 8 października br. przestał pełnić tą funkcję i został sekretarzem stanu w Ministerstwie Rozwoju i Technologii, a także pełnomocnikiem Prezesa Rady Ministrów do spraw rozwoju lokalnego. 
Red.

Informacje o autorze postów

slawluk

Robię to, czego innym się robić nie chce.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Next Post

MINISTERSTWO AKTYWÓW PAŃSTWOWYCH ODPOWIADA

Oto odpowiedź Ministerstwa Aktywów Państwowych na naszą opinię do niedawno uchwalonej przez Sejm RP, bez poprawek zgłoszonych przez Senat RP, ustawy o zmianie ustawy o funkcjonowaniu górnictwa węgla kamiennego. Celowo na czerwono zaznaczyliśmy fragmenty, które naszym zdaniem wzbudzają uzasadnione kontrowersje i to bardzo mocne. W oryginale treść odpowiedzi jest na […]