• sob.. kwi 20th, 2024

ZZ "PRZERÓBKA"

Przerabiamy zło w dobro! Jako Związek Zawodowy "PRZERÓBKA" jesteśmy organizacją związkową utworzoną przez ludzi dla ludzi. Zajmujemy się sprawami, których nikt się nie podejmuje. Nic o Nas, bez Nas. Nikt z Nas nie wie tyle, ile wiemy razem. Dlatego bądźmy razem, organizujmy się, gdyż osobno jesteśmy słabi, a razem silniesi. Zacznij działać, kiedy inni narzekają. Organizujmy nie zorganizowanych, nie pękajmy kiedy inni się poddają. Dlatego wstąp do nas, i zacznij razem z nami walczyć o to, co powinno być nasze!

WIEDZĄ SIĘ TRZEBA DZIELIĆ I UPUBLICZNIAĆ‼

Byslawluk

paź 22, 2021
Jako ZZ „Przeróbka” wyznajemy zasadę, że wiedzą się trzeba dzielić, gdyż dzieląc się nią poddaje się tę wiedzę publicznej weryfikacji. Dlatego publikujemy nasz materiał szkoleniowy przedstawiając, co wiemy, aby dowiedzieć się tego, czego nie wiemy, licząc na uzupełnienie tej wiedzy, wiedzą innych.
Był on szeroko omawiany w trakcie szkolenia, jako zorganizował Zarząd Krajowy Związku ZZ „PRZERÓBKA” w dniach 20 – 22 października 2021 r. w Hotelu Stok w Wiśle.
To była doskonała okazja do podzielenia się wiedzą na temat tzw. umowy społecznej i nowelizacji ustawy o funkcjonowaniu górnictwa węgla Kamiennego.
Świetne szkolenie,  mówili jego uczestnicy, mimo braku na nim zaproszonego przez organizatorów Artura Sobonia – Wiceministra Aktywów Państwowych, który od 8 października br. przestał pełnić tą funkcję i został sekretarzem stanu w Ministerstwie Rozwoju i Technologii, a także pełnomocnikiem Prezesa Rady Ministrów do spraw rozwoju lokalnego. 
Red.

Dodaj komentarz