ZŁAPAĆ PIROMANA NA GORĄCYM UCZYNKU I GO ZGASIĆ, OTO SUKCES OP

slawluk
Odwiedzona strophna: 598
0 0

To co się stało z projektem tarczy 3.0. jest ogromnym sukcesem OPZZ i innych związków zawodowych. Rządząca nam miłościwie zjednoczoną prawicę opracowała skrajnie antypracowniczy projekt ustawy i chciała go przeforsować, ale się to im nie udało. Rządowy projekt został od 22 kwietnia br. zdemaskowany i ostro skrytykowany przez OPZZ, i nie tylko. Dzięki czemu rząd się cofnął.

To co się stało jest główną zasługą kierownictwa OPZZ oraz zaangażowanych internetowo działaczy i członków związków zawodowych zrzeszonych w OPZZ. Moim zdaniem udało nam się złapać piromana na gorącym uczynku i go zgasić, tym piromanem byli twórcy antypraownczej tarczy 3.0. – mówi Sławomir Łukasiewicz, przewodniczący ZZ „PRZERÓBKA”.

Informacje o autorze postów

slawluk

Robię to, czego innym się robić nie chce.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Next Post

KORONAWĘGIEL NA ŚWIECIE PO PIERWSZYM KWARTALE 2020 R.

Oto jak w okresie pandemii na świecie wygląda sytuacja u producentów węgla na podstawie kwietniowego raportu Argusa. Na początek co i kto to jest Argus? Jest to niezależna organizacja medialna zatrudniająca ponad 1000 pracowników. Ma siedzibę w Londynie i posiada 25 biur w głównych światowych centrach handlu i produkcji. Argus […]