• wt.. cze 25th, 2024

ZZ "PRZERÓBKA"

Przerabiamy zło w dobro! Jako Związek Zawodowy "PRZERÓBKA" jesteśmy organizacją związkową utworzoną przez ludzi dla ludzi. Zajmujemy się sprawami, których nikt się nie podejmuje. Nic o Nas, bez Nas. Nikt z Nas nie wie tyle, ile wiemy razem. Dlatego bądźmy razem, organizujmy się, gdyż osobno jesteśmy słabi, a razem silniesi. Zacznij działać, kiedy inni narzekają. Organizujmy nie zorganizowanych, nie pękajmy kiedy inni się poddają. Dlatego wstąp do nas, i zacznij razem z nami walczyć o to, co powinno być nasze!

ZŁAPAĆ PIROMANA NA GORĄCYM UCZYNKU I GO ZGASIĆ, OTO SUKCES OP

Byslawluk

kwi 28, 2020

To co się stało z projektem tarczy 3.0. jest ogromnym sukcesem OPZZ i innych związków zawodowych. Rządząca nam miłościwie zjednoczoną prawicę opracowała skrajnie antypracowniczy projekt ustawy i chciała go przeforsować, ale się to im nie udało. Rządowy projekt został od 22 kwietnia br. zdemaskowany i ostro skrytykowany przez OPZZ, i nie tylko. Dzięki czemu rząd się cofnął.

To co się stało jest główną zasługą kierownictwa OPZZ oraz zaangażowanych internetowo działaczy i członków związków zawodowych zrzeszonych w OPZZ. Moim zdaniem udało nam się złapać piromana na gorącym uczynku i go zgasić, tym piromanem byli twórcy antypraownczej tarczy 3.0. – mówi Sławomir Łukasiewicz, przewodniczący ZZ „PRZERÓBKA”.

Dodaj komentarz