• czw.. maj 30th, 2024

ZZ "PRZERÓBKA"

Przerabiamy zło w dobro! Jako Związek Zawodowy "PRZERÓBKA" jesteśmy organizacją związkową utworzoną przez ludzi dla ludzi. Zajmujemy się sprawami, których nikt się nie podejmuje. Nic o Nas, bez Nas. Nikt z Nas nie wie tyle, ile wiemy razem. Dlatego bądźmy razem, organizujmy się, gdyż osobno jesteśmy słabi, a razem silniesi. Zacznij działać, kiedy inni narzekają. Organizujmy nie zorganizowanych, nie pękajmy kiedy inni się poddają. Dlatego wstąp do nas, i zacznij razem z nami walczyć o to, co powinno być nasze!

ŻYCZENIA NA NOWY ROK SZKOLNY

Byslawluk

wrz 1, 2019

WSZYSTKIM UCZĄCYM SIĘ I ICH NAUCZYCIELOM Z OKAZJI ROZPOCZĘCIA KOLEJNEGO ROKU SZKOLNEGO ŻYCZYMY ZDOBYWANIA UŻYTECZNEJ WIEDZY I JEJ PRAKTYCZNEGO PRZEKAZYWANIA ORAZ WYKORZYSTANIA.

Zasada: BUZ, bawić, uczyć, zaskakiwać jest jak najbardziej pożądaną. Nawet w takiej formie jak to widzimy u ekologów, którzy ostatnio ogłosili samoczyszczenie się Wisły.

Dlatego z wielkim utęsknieniem czekamy na zmianę ekologów starego podejścia do zanieczyszczenia powietrza i ogłoszenia jego samooczyszczania się oraz zaprzestania straszenia katastrofą ekologiczną i śmiercią tysięcy ludzi.

Zwłaszcza, że powietrza jest znacznie więcej w ekosystemie niż wody, a atmosferę nie tyle spalanie węgla zanieczyszcza, ale ubóstwo energetyczne. Nieprawdaż?!

Dodaj komentarz