ŻYCZENIA NA NOWY ROK SZKOLNY

slawluk
Odwiedzona strophna: 1061
0 0

WSZYSTKIM UCZĄCYM SIĘ I ICH NAUCZYCIELOM Z OKAZJI ROZPOCZĘCIA KOLEJNEGO ROKU SZKOLNEGO ŻYCZYMY ZDOBYWANIA UŻYTECZNEJ WIEDZY I JEJ PRAKTYCZNEGO PRZEKAZYWANIA ORAZ WYKORZYSTANIA.

Zasada: BUZ, bawić, uczyć, zaskakiwać jest jak najbardziej pożądaną. Nawet w takiej formie jak to widzimy u ekologów, którzy ostatnio ogłosili samoczyszczenie się Wisły.

Dlatego z wielkim utęsknieniem czekamy na zmianę ekologów starego podejścia do zanieczyszczenia powietrza i ogłoszenia jego samooczyszczania się oraz zaprzestania straszenia katastrofą ekologiczną i śmiercią tysięcy ludzi.

Zwłaszcza, że powietrza jest znacznie więcej w ekosystemie niż wody, a atmosferę nie tyle spalanie węgla zanieczyszcza, ale ubóstwo energetyczne. Nieprawdaż?!

Informacje o autorze postów

slawluk

Robię to, czego innym się robić nie chce.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Next Post

CZARNO NA BIAŁYM - PRAWDZIWY FILM O PRACY W GÓRNICTWIE

Zjechaliśmy kilometr pod ziemię, do kopalni Jastrzębie – zamykanej – czy też jak się mówi – wygaszanej, bo kończą się w niej już pokłady węgla. Później zobaczyliśmy jak ciężka jest praca w Zakładzie Przeróbki Mechanicznej Węgla. Wreszcie doczekaliśmy się prawdziwego filmu o pracy w kopalni. Wielki szacun dla dziennikarzy TVN24 […]