BRAWO DLA PIOTRA DUDY ZA SŁOWA O EMERYTURACH STAŻOWYCH

slawluk
Odwiedzona strophna: 6902
6 0

W dniu 31 sierpnia 2019 r. Przewodniczący NSZZ Solidarność – Piotr Duda, przemówił w historycznej sali BHP w stoczni Gdańskiej podczas 39. rocznicy podpisania Porozumień Sierpniowych. Wypowiedział słowa, za które należą się brawa, gdyż przypomniał, Panu Premierowi, to co my oraz inne związki OPZZ mówimy cały czas, że czas najwyższy ustanowić emerytury stażowe. Przewodniczący Piotr Duda ujął to tak:

„Ale, panie premierze, nadszedł czas by dokończyć 14-ty postulat, który mówi o obniżeniu wieku emerytalnego, który w części przywróciliśmy, ale jest tam druga część, o emeryturach stażowych. Skoro dzisiaj Prawo i Sprawiedliwość mówi, że wsłuchuje się w głos społeczeństwa, to dzisiaj z tego miejsca, jako szef „Solidarności”, chciałbym przekazać: cieszymy się, że emerytury stażowe mają policjanci, wojskowi. Ale chcemy, by wszyscy obywatele mogli z tego skorzystać. Dlatego czas na realizację tego postulatu!”.


Brawo za te słowa, ale ponoć plan DD, jest jednak taki:

Nie teraz, nie w tej kampanii, nie w tych wyborach, najbliższych parlamentarnych, ale przyszłych, czyli prezydenckich, temat emerytur stażowych będzie tematem rozstrzygającym o zwycięstwie.   

 

Informacje o autorze postów

slawluk

Robię to, czego innym się robić nie chce.
Happy
Happy
13 %
Sad
Sad
75 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
13 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Next Post

ŻYCZENIA NA NOWY ROK SZKOLNY

WSZYSTKIM UCZĄCYM SIĘ I ICH NAUCZYCIELOM Z OKAZJI ROZPOCZĘCIA KOLEJNEGO ROKU SZKOLNEGO ŻYCZYMY ZDOBYWANIA UŻYTECZNEJ WIEDZY I JEJ PRAKTYCZNEGO PRZEKAZYWANIA ORAZ WYKORZYSTANIA. Zasada: BUZ, bawić, uczyć, zaskakiwać jest jak najbardziej pożądaną. Nawet w takiej formie jak to widzimy u ekologów, którzy ostatnio ogłosili samoczyszczenie się Wisły. Dlatego z wielkim utęsknieniem […]