• niedz.. kwi 14th, 2024

ZZ "PRZERÓBKA"

Przerabiamy zło w dobro! Jako Związek Zawodowy "PRZERÓBKA" jesteśmy organizacją związkową utworzoną przez ludzi dla ludzi. Zajmujemy się sprawami, których nikt się nie podejmuje. Nic o Nas, bez Nas. Nikt z Nas nie wie tyle, ile wiemy razem. Dlatego bądźmy razem, organizujmy się, gdyż osobno jesteśmy słabi, a razem silniesi. Zacznij działać, kiedy inni narzekają. Organizujmy nie zorganizowanych, nie pękajmy kiedy inni się poddają. Dlatego wstąp do nas, i zacznij razem z nami walczyć o to, co powinno być nasze!

❗KONKRETNE UWAGI I WNIOSKI DO PROJEKTU UMOWY SPOŁECZNEJ ❗

Byslawluk

sty 22, 2021

18 stycznia br. opublikowany został projekt strony związkowej „Umowy społecznej…”, do którego w ramach naszych wewnętrznych konsultacji  ZZ „PRZERÓBKA”, zebraliśmy nasze uwagi i wnioski do tej umowy, które  w dniu 22 stycznia br. postanowiliśmy przesłać do Ministerstwa Aktywów Państwowych, a konkretnie do Sekretarza Stanu – Artura Sobonia, pełniącego również funkcję Pełnomocnik Rządu do spraw transformacji spółek energetycznych i górnictwa węglowego, a także do wszystkich Sygnatariuszy Porozumienia z dnia 25 września 2020 r., oraz Górniczych Central Związkowych, Kierownictwa OPZZ,  z wiadomością do załóg górniczych i mediów.

Czyniąc tak, liczymy na to, że dzięki temu 25 stycznia br. negocjatorzy, rozpoczynający negocjacje nad ostateczną treścią umowy, wezmą pod uwagę nasze uwagi i wnioski. Bylibyśmy bardzo wdzięczni każdemu, kto tylko może i podziela nasze zgłaszane uwagi i wnioski do prostego działania. Opartego na tym, aby napisać do Ministerstwa Aktywów Państwowych i Sygnatariuszy Porozumienia z dnia 25 września 2020 roku, krótkiego maile o następującej treści:

„Popieram uwagi i wnioski do „Umowy społecznej…” zgłaszane przez ZZ „PRZERÓBKA” w dniu 22 stycznia 2021 r. i proszę o ich uwzględnienie w trakcie trwających negocjacji nad ostatecznym kształtem „Umowy społecznej…” .

 

Adres mailowy ministerstwa jest następujący: map@map.gov.pl

Tutaj pełna treść naszych uwag i wniosków do projektu „Umowy…”.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz