Odwiedzona strophna: 980
1 0

18 stycznia br. opublikowany został projekt strony związkowej „Umowy społecznej…”, do którego w ramach naszych wewnętrznych konsultacji  ZZ „PRZERÓBKA”, zebraliśmy nasze uwagi i wnioski do tej umowy, które  w dniu 22 stycznia br. postanowiliśmy przesłać do Ministerstwa Aktywów Państwowych, a konkretnie do Sekretarza Stanu – Artura Sobonia, pełniącego również funkcję Pełnomocnik Rządu do spraw transformacji spółek energetycznych i górnictwa węglowego, a także do wszystkich Sygnatariuszy Porozumienia z dnia 25 września 2020 r., oraz Górniczych Central Związkowych, Kierownictwa OPZZ,  z wiadomością do załóg górniczych i mediów.

Czyniąc tak, liczymy na to, że dzięki temu 25 stycznia br. negocjatorzy, rozpoczynający negocjacje nad ostateczną treścią umowy, wezmą pod uwagę nasze uwagi i wnioski. Bylibyśmy bardzo wdzięczni każdemu, kto tylko może i podziela nasze zgłaszane uwagi i wnioski do prostego działania. Opartego na tym, aby napisać do Ministerstwa Aktywów Państwowych i Sygnatariuszy Porozumienia z dnia 25 września 2020 roku, krótkiego maile o następującej treści:

„Popieram uwagi i wnioski do „Umowy społecznej…” zgłaszane przez ZZ „PRZERÓBKA” w dniu 22 stycznia 2021 r. i proszę o ich uwzględnienie w trakcie trwających negocjacji nad ostatecznym kształtem „Umowy społecznej…” .

 

Adres mailowy ministerstwa jest następujący: map@map.gov.pl

Tutaj pełna treść naszych uwag i wniosków do projektu „Umowy…”.

 

 

 

 

 

Informacje o autorze postów

slawluk

Robię to, czego innym się robić nie chce.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

By slawluk

Robię to, czego innym się robić nie chce.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz