• niedz.. kwi 14th, 2024

ZZ "PRZERÓBKA"

Przerabiamy zło w dobro! Jako Związek Zawodowy "PRZERÓBKA" jesteśmy organizacją związkową utworzoną przez ludzi dla ludzi. Zajmujemy się sprawami, których nikt się nie podejmuje. Nic o Nas, bez Nas. Nikt z Nas nie wie tyle, ile wiemy razem. Dlatego bądźmy razem, organizujmy się, gdyż osobno jesteśmy słabi, a razem silniesi. Zacznij działać, kiedy inni narzekają. Organizujmy nie zorganizowanych, nie pękajmy kiedy inni się poddają. Dlatego wstąp do nas, i zacznij razem z nami walczyć o to, co powinno być nasze!

BARBÓRKOWE ŻYCZENIA!

Byslawluk

gru 1, 2020

Drodzy Członkowie Związku Zawodowego „PRZERÓBKA” oraz sympatycy!

Dla branży górniczej najbardziej uroczystym dniem jest dzień 4 grudnia, Dzień Górnika, a przede wszystkim jest to dzień Barbórki, naszej patronki Św. Barbary. Stanowi ona symbol zmagań i trudu oraz szacunku i uznania, a także jest z dumą pielęgnowaną tradycją.

Proszę zatem przyjąć od nas w tym szczególnym okresie, najserdeczniejsze życzenia barbórkowe, które składam Wam u Waszym Rodzinom, biskim i znajomym  w imieniu własnym oraz wszystkich przewodniczących ZZ „PRZERÓBKA”, całym sobą, z serca bardzo dziękując Wam za to, że w mijającym roku, pomimo porażek, razem wspólnie pokonaliśmy wiele przeszkód i trudności. Dziękuję!

 

Szczęść Boże!

 

Sławomir Łukasiewicz

Przewodniczący – ZZ „PRZERÓBKA”

 

 

 

Dodaj komentarz