BARBÓRKOWE ŻYCZENIA!

slawluk
Odwiedzona strophna: 1088
1 0

Drodzy Członkowie Związku Zawodowego „PRZERÓBKA” oraz sympatycy!

Dla branży górniczej najbardziej uroczystym dniem jest dzień 4 grudnia, Dzień Górnika, a przede wszystkim jest to dzień Barbórki, naszej patronki Św. Barbary. Stanowi ona symbol zmagań i trudu oraz szacunku i uznania, a także jest z dumą pielęgnowaną tradycją.

Proszę zatem przyjąć od nas w tym szczególnym okresie, najserdeczniejsze życzenia barbórkowe, które składam Wam u Waszym Rodzinom, biskim i znajomym  w imieniu własnym oraz wszystkich przewodniczących ZZ „PRZERÓBKA”, całym sobą, z serca bardzo dziękując Wam za to, że w mijającym roku, pomimo porażek, razem wspólnie pokonaliśmy wiele przeszkód i trudności. Dziękuję!

 

Szczęść Boże!

 

Sławomir Łukasiewicz

Przewodniczący – ZZ „PRZERÓBKA”

 

 

 

Informacje o autorze postów

slawluk

Robię to, czego innym się robić nie chce.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Next Post

STAŻOWY MIKOŁAJ Z LISTAMI U PREZYDENTA RP I CO SOLIDARNOŚĆ PROPONUJE !?

Jako Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych nie ustajemy w walce o emerytury stażowe. Związkowcy przypomną Andrzejowi Dudzie o niezrealizowanej obietnicy w Mikołajki. OPZZ zaplanowało kolejne działanie na rzecz wprowadzenia emerytur stażowych. 7 grudnia 2020 r., na Mikołaja, delegacja OPZZ wręczy Prezydentowi RP – Andrzejowi Dudzie prezent – wór  listów od pracowników […]