• czw.. maj 30th, 2024

ZZ "PRZERÓBKA"

Przerabiamy zło w dobro! Jako Związek Zawodowy "PRZERÓBKA" jesteśmy organizacją związkową utworzoną przez ludzi dla ludzi. Zajmujemy się sprawami, których nikt się nie podejmuje. Nic o Nas, bez Nas. Nikt z Nas nie wie tyle, ile wiemy razem. Dlatego bądźmy razem, organizujmy się, gdyż osobno jesteśmy słabi, a razem silniesi. Zacznij działać, kiedy inni narzekają. Organizujmy nie zorganizowanych, nie pękajmy kiedy inni się poddają. Dlatego wstąp do nas, i zacznij razem z nami walczyć o to, co powinno być nasze!

GWARANCJE ZATRUDNIENIA

Byslawluk

maj 14, 2015

Publikujemy poniżej bardzo ważne „Porozumienia…” w sprawie zapewnienia zatrudnienia dla pracowników kopalń, które przeszły na zasadzie zbycia do Spółki Restrukturyzacyjnej Kopalń S.A.

W paragrafie 2, tych „Porozumień…” czytamy, że:

„pracownicy kopalń, którzy nie skorzystają z osłon socjalnych wynikających z ustawy (…) będą mieć zapewnione zatrudnienie w kopalniach Kompanii Węglowej S.A.”

 O „Porozumienia…” dające gwarancje zatrudnienia na zasadzie zapewnienia powrotu do pracy w Kompanii Węglowej wszystkim pracownikom przechodzacym do SRK, którzy nie skorzystają rozwiazań osłonowych, ZZ „PRZERÓBKA” walczył od samego początku, najpierw aby zostały one zawarte, a później, ażeby zostały upublicznione. Co wreszcie, choć spóźnione – zostało zrealizowane. Dzięki czemu pracownicy zatrudnieni w SRK mogą być spokojniejsi.   Porozumienie z SRK zapewnienie zatrudnienia Brzeszcze 150504_01 Porozumienie z SRK zapewnienie zatrudnienia Brzeszcze 150504_02 Porozumienie z SRK zapewnienie zatrudnienia Centrum 150508_01

Porozumienie z SRK zapewnienie zatrudnienia Centrum 150508_01

Porozumienie z SRK zapewnienie zatrudnienia Centrum 150508_02 Porozumienie z SRK zapewnienie zatrudnienia Makoszowy 150430_01 Porozumienie z SRK zapewnienie zatrudnienia Makoszowy 150430_02

Dodaj komentarz