MAMY ODPOWIEDŹ NA NASZE PISMO OD PREMIERA RP

slawluk
Odwiedzona strophna: 1422
0 0

Mamy odpowiedź od Premiera RP – Mateusza Morawieckiego na nasze wystąpienie w sprawie niesprawiedliwego odrabiania przez górników i pracowników zatrudnionych w szczególnych warunkach dni honorowego oddawania krwi i L4.

Nie może być tak, aby za dni oddawania krwi życia górnicy i pracownicy zatrudnieni w szczególnych warunkach byli karani odrabianiem tych dni. Nie może być też zgody na to, aby mając przepracowane dni wolne od pracy nie można było ich zaliczyć za dni odpracowane L4 – mówią związkowcy ze ZZ „PRZERÓBKA”, pisząc w tej sprawie do Premiera RP.

To jawna niesprawiedliwość, i dlatego oczekujemy sprawiedliwości – mówi Sławomir Łukasiewicz, przewodniczący ZZ „PRZERÓBKA”.

Czy jej się doczekamy, to się niedługo okaże, gdyż Kancelaria Premiera RP, odpowiedziała nam, że nasze pisemne wystąpienie w tej sprawie zostało przekazane do Pani Bożeny Borys Szopa – Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Informacje o autorze postów

slawluk

Robię to, czego innym się robić nie chce.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Next Post

WALKA O EMERYTURY STAŻOWE – TEN PROJEKT POWSTAŁ W OPZZ

Możliwość skorzystania z prawa do emerytury po 35 latach w przypadku kobiet  i 40 latach w przypadku mężczyzn składkowych – ma długą historię. Oto jak było.  Całość problemu rozpoczęła się w momencie wprowadzenia reformy emerytalnej w 1998 r. i przejścia z systemu zdefiniowanego świadczenia na system zdefiniowanej składki. Reforma systemu […]