NIE MA STOŁU – BĘDZIE ULICA!!!

slawluk
Odwiedzona strophna: 306
1 0

Informujemy, że 9 czerwca 2021 r. o godz. 12.00 w Warszawie, odbędzie się uliczny dialog z udziałem związków zawodowych działających w zakładach górniczo – energetycznych, energochłonnych i okołoenergetycznych oraz ciepłowniczych zrzeszonych w Ogólnopolskim Porozumieniu Związków Zawodowych.

To będzie wspólny protest trzech central związkowych: OPZZ, NSZZ „Solidarność” i Forum Związków Zawodowych. Rozpocznie się od zbiórki przed budynkiem OPZZ, gdzie od godz. 10.00 będzie umożliwiony odbiór flag OPZZ i innego osprzętu.

Manifestacja z dialogiem ulicznym wystartuje przed Przedstawicielstwem Komisji Europejskiej w Polsce przy ul. Jasna 14/16a. Później przeniesie się pod siedzibę Polskiej Grupa Energetyczna – ul. Mysia 2, a następnie pod Ministerstwo Aktywów Państwowych – ul. Krucza 36/Wspólna 6. Po czym pod Ministerstwo Rozwoju Pracy i Technologii – Plac Trzech Krzyży 3/5, i zakończy się pod Kancelarią Prezesa Rady Ministrów – Al. Ujazdowskie 1/3. Proponowany parking dla autokarów z ekspertami chcącymi uczestniczyć w dialogu społecznym – TORWAR, ul. Łazienkowska 6a.
W tym ulicznym dialogu nie może nas zabraknąć. Każdy chętny udziałem w manifestacji proszony jest zgłoszenie tego faktu na adres mailowy: manifestacja@przerobka.pl

Spotkajmy się 9 czerwca 2021 r. w Warszawie na solidarnym spacerze z innymi organizacjami związkowymi dla zamanifestowania naszych oczekiwań i niezadowolenia, jednocząc się w walce o naszą przyszłość i niezależność energetyczną. Idąc ramię w ramię jeden z drugim po nasze stabilne dziś i jutro dla nas i naszych dzieci.

Informacje o autorze postów

slawluk

Robię to, czego innym się robić nie chce.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Next Post

MAMY WSTĘPNĄ ODPOWIEDŹ NA NASZ DEZYDERAT DOTYCZĄCY "POLSKIEGO ŁADU"

Od Kancelarii Prezesa Rady Ministrów otrzymaliśmy wstępną odpowiedź na nasz dezyderat dotyczący „Polskiego Ładu”, która informuje nas, że został on przekazany do: – Pan Jarosław Gowin, Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Rozwoju, Pracy i Technologii – Pan Jacek Sasin, Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Aktywów Państwowych – Pan Tadeusz Kościński, Minister Finansów, […]