• pt.. lip 19th, 2024

ZZ "PRZERÓBKA"

Przerabiamy zło w dobro! Jako Związek Zawodowy "PRZERÓBKA" jesteśmy organizacją związkową utworzoną przez ludzi dla ludzi. Zajmujemy się sprawami, których nikt się nie podejmuje. Nic o Nas, bez Nas. Nikt z Nas nie wie tyle, ile wiemy razem. Dlatego bądźmy razem, organizujmy się, gdyż osobno jesteśmy słabi, a razem silniesi. Zacznij działać, kiedy inni narzekają. Organizujmy nie zorganizowanych, nie pękajmy kiedy inni się poddają. Dlatego wstąp do nas, i zacznij razem z nami walczyć o to, co powinno być nasze!

NIE MA STOŁU – BĘDZIE ULICA!!!

Byslawluk

maj 31, 2021

Informujemy, że 9 czerwca 2021 r. o godz. 12.00 w Warszawie, odbędzie się uliczny dialog z udziałem związków zawodowych działających w zakładach górniczo – energetycznych, energochłonnych i okołoenergetycznych oraz ciepłowniczych zrzeszonych w Ogólnopolskim Porozumieniu Związków Zawodowych.

To będzie wspólny protest trzech central związkowych: OPZZ, NSZZ „Solidarność” i Forum Związków Zawodowych. Rozpocznie się od zbiórki przed budynkiem OPZZ, gdzie od godz. 10.00 będzie umożliwiony odbiór flag OPZZ i innego osprzętu.

Manifestacja z dialogiem ulicznym wystartuje przed Przedstawicielstwem Komisji Europejskiej w Polsce przy ul. Jasna 14/16a. Później przeniesie się pod siedzibę Polskiej Grupa Energetyczna – ul. Mysia 2, a następnie pod Ministerstwo Aktywów Państwowych – ul. Krucza 36/Wspólna 6. Po czym pod Ministerstwo Rozwoju Pracy i Technologii – Plac Trzech Krzyży 3/5, i zakończy się pod Kancelarią Prezesa Rady Ministrów – Al. Ujazdowskie 1/3. Proponowany parking dla autokarów z ekspertami chcącymi uczestniczyć w dialogu społecznym – TORWAR, ul. Łazienkowska 6a.
W tym ulicznym dialogu nie może nas zabraknąć. Każdy chętny udziałem w manifestacji proszony jest zgłoszenie tego faktu na adres mailowy: manifestacja@przerobka.pl

Spotkajmy się 9 czerwca 2021 r. w Warszawie na solidarnym spacerze z innymi organizacjami związkowymi dla zamanifestowania naszych oczekiwań i niezadowolenia, jednocząc się w walce o naszą przyszłość i niezależność energetyczną. Idąc ramię w ramię jeden z drugim po nasze stabilne dziś i jutro dla nas i naszych dzieci.

Dodaj komentarz