PETYCJA DO PREMIERA RP I WICEPREMIERÓW RP

slawluk
Odwiedzona strophna: 833
2 0

W dniu 9 lutego br. kiedy kontynuowane są kolejne rozmowy nad „Umową społeczną…”, wystosowaliśmy Petycję do Premiera RP i Wicepremierów RP, w której piszemy:

„Co to ma być za polityka – polityki energetycznej kraju, która negatywnie elektryzuje i tak podłe nastroje załóg górniczych i nie tylko, a także zmierza w kierunku wywołania – zupełnie nikomu niepotrzebnego – konfliktu społecznego w górnictwie węgla kamiennego i całym przemyśle energochłonnym!? Poprzez nieodpowiedzialne łamanie ustaleń pkt 4, „Porozumienia z dnia 25 września 2020 r. zawartego pomiędzy przedstawicielami Rządu RP a Międzyzwiązkowym Komitetem Protestacyjno-Strajkowym Regionu Śląsko – Dąbrowskiego, jak również, wciąż jeszcze negocjowanej na jego bazie „Umowy społecznej…”. Owe deptanie tych ustaleń nastąpiło na domiar złego w dniu, w którym po ponad rocznej przerwie, odbyło się wreszcie, długo oczekiwane i pożądane posiedzenie Trójstronnego Zespołu ds. Bezpieczeństwa Socjalnego Górników w dniu 2 lutego 2021 r.”.

OTO PEŁNA TREŚĆ NASZEJ PETYCJI: 

Informacje o autorze postów

slawluk

Robię to, czego innym się robić nie chce.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Next Post

KAMPANIA ZZ „PRZERÓBKA”: „NIE DAMY SIĘ - PRAWA ZNAMY”

Jednoznaczne określenie wieku, który oznacza początek starzenia się organizmu, jest bardzo trudne. Zmieniające się możliwości wykonywania pracy przez człowieka spowodowane są głównie obniżaniem się wydolności i sprawności fizycznej oraz niektórych sprawności psychofizycznych (np. spostrzegawczości, szybkości reakcji, sprawności narządów zmysłów). Zmiany w tych funkcjach obserwuje się już od 45. roku życia. […]