PO JEDNYM DNIU PRACODAWCY RP WYCOFUJĄ SIĘ RAKIEM ZE WSPÓLNYCH USTALEŃ

slawluk
Odwiedzona strophna: 976
0 0

Nawet nie minął dzień, a Pracodawcy RP wycofują się rakiem ze wspólnych ustaleń zawartych w dniu 4 kwietnia br. w ramach autonomicznego dialogu społecznego strony pracowników i pracodawców prowadzonego w zespole problemowym RDS ds. ubezpieczeń społecznych w zakresie nowego podejścia do przechodzenia na emerytury.

Rak_M

Swym pismem pokazali jak morduje się ciężko wypracowany kompromis, a także w jaki skrajny i nieodpowiedzialny sposób niweczy się dorobek negocjacyjny oraz kompetencje swego przedstawiciela i zarazem eksperta w zespole.   

Stopień bezczelności i arogancji Pracodawców RP jest nie do zaakceptowania i zasługuje na zdecydowane i stanowcze potępienie z naszej strony. Pracodawcy RP żyli i wciąż żyją z Nas – pracowników, a teraz chcą, jeszcze abyśmy pracowali aż do śmierci.  

Bo jak inaczej można odczytać  pismo, które poniżej publikujemy wraz ze załączonym do niego „Stanowiskiem…”, które w imieniu organizacji Pracodawców RP przesłał Prezydent Pracodawców RP – dr A. Malinowski. 

Pismo_rak_ZP_RP_05_04_2016 Pismo_rak_ZP_RP_05_04_2016_01 Pismo_rak_ZP_RP_05_04_2016_02

 

Informacje o autorze postów

slawluk

Robię to, czego innym się robić nie chce.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Next Post

WĘGIEL JEST PRZYSZŁOŚCIĄ

Zespół amerykańskich naukowców opracował hybrydowy system, który może zwiększyć sprawność elektrowni węglowych, zmniejszając przy tym o połowę emisję CO2. Naukowcy z Massachusetts Institute of Technology (MIT) proponują połączony system, który ma potencjał do wytwarzania energii elektrycznej z węgla o znacznie większej wydajności. Kluczem – wyjaśniają naukowcy – jest łączenie w […]