• czw.. maj 30th, 2024

ZZ "PRZERÓBKA"

Przerabiamy zło w dobro! Jako Związek Zawodowy "PRZERÓBKA" jesteśmy organizacją związkową utworzoną przez ludzi dla ludzi. Zajmujemy się sprawami, których nikt się nie podejmuje. Nic o Nas, bez Nas. Nikt z Nas nie wie tyle, ile wiemy razem. Dlatego bądźmy razem, organizujmy się, gdyż osobno jesteśmy słabi, a razem silniesi. Zacznij działać, kiedy inni narzekają. Organizujmy nie zorganizowanych, nie pękajmy kiedy inni się poddają. Dlatego wstąp do nas, i zacznij razem z nami walczyć o to, co powinno być nasze!

PO JEDNYM DNIU PRACODAWCY RP WYCOFUJĄ SIĘ RAKIEM ZE WSPÓLNYCH USTALEŃ

Byslawluk

kwi 6, 2016

Nawet nie minął dzień, a Pracodawcy RP wycofują się rakiem ze wspólnych ustaleń zawartych w dniu 4 kwietnia br. w ramach autonomicznego dialogu społecznego strony pracowników i pracodawców prowadzonego w zespole problemowym RDS ds. ubezpieczeń społecznych w zakresie nowego podejścia do przechodzenia na emerytury.

Rak_M

Swym pismem pokazali jak morduje się ciężko wypracowany kompromis, a także w jaki skrajny i nieodpowiedzialny sposób niweczy się dorobek negocjacyjny oraz kompetencje swego przedstawiciela i zarazem eksperta w zespole.   

Stopień bezczelności i arogancji Pracodawców RP jest nie do zaakceptowania i zasługuje na zdecydowane i stanowcze potępienie z naszej strony. Pracodawcy RP żyli i wciąż żyją z Nas – pracowników, a teraz chcą, jeszcze abyśmy pracowali aż do śmierci.  

Bo jak inaczej można odczytać  pismo, które poniżej publikujemy wraz ze załączonym do niego „Stanowiskiem…”, które w imieniu organizacji Pracodawców RP przesłał Prezydent Pracodawców RP – dr A. Malinowski. 

Pismo_rak_ZP_RP_05_04_2016 Pismo_rak_ZP_RP_05_04_2016_01 Pismo_rak_ZP_RP_05_04_2016_02

 

Dodaj komentarz