• niedz.. kwi 14th, 2024

ZZ "PRZERÓBKA"

Przerabiamy zło w dobro! Jako Związek Zawodowy "PRZERÓBKA" jesteśmy organizacją związkową utworzoną przez ludzi dla ludzi. Zajmujemy się sprawami, których nikt się nie podejmuje. Nic o Nas, bez Nas. Nikt z Nas nie wie tyle, ile wiemy razem. Dlatego bądźmy razem, organizujmy się, gdyż osobno jesteśmy słabi, a razem silniesi. Zacznij działać, kiedy inni narzekają. Organizujmy nie zorganizowanych, nie pękajmy kiedy inni się poddają. Dlatego wstąp do nas, i zacznij razem z nami walczyć o to, co powinno być nasze!

PREZYDENT RP ODPOWIADA NA NASZE POSTULATY

Byslawluk

maj 21, 2020

Otrzymaliśmy od Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej odpowiedź na nasze postulaty dotyczące ochrony gospodarki przed kryzysem wywołanym wirusem SARS-CoV-2. Prezydent nam bardzo dziękuje za ich zgłoszenie oraz podkreśla, że wszystkie propozycje zostały przekazane do analizy Rady do spraw Przedsiębiorczości przy Prezydencie RP.

Mają być one zweryfikowane pod kątem możliwości wprowadzenia ich do rozwiązań systemowych tak, aby pomóc jak największej liczbie przedsiębiorców, chroniąc miejsca pracy oraz zamortyzować choćby w części występowanie negatywnych zjawisk. Przypomnijmy, że chodzi o nasze stanowisko w sprawie tzw. Tarczy antykryzysowej, w której to również podnosiliśmy konieczność ustanowienia emerytur stażowych. W imieniu Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej odpowiedzi udzielił Dyrektor Biura Wydarzeń Krajowych – Paweł Bogdan. Czekamy zatem na uwzględnienie naszych postulatów w rozwiązaniach, część już jest nawet wdrażana jako chociażby 

Pełną treść otrzymanej odpowiedzi zamieszczamy poniżej: 

Dodaj komentarz