W SRK S.A. ROZPOCZYNAJĄ SIĘ ROKOWANIA NAD NOWYM ZAKŁADOWYM UKŁADEM ZBIOROWYM PRACY

slawluk
Odwiedzona strophna: 1297
0 0

Mamy jasność, że Zarząd Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. na spotkaniu, które się odbyło w dniu 30 maja br. przedłożył stronie związkowej swój nowy projekt Zakładowego Układu Zbiorowego Pracy dla Pracowników SRK S.A.  Treść odpowiedź Zarządu SRK S.A. na nasze pisemne wystąpienie w  tej sprawie publikujemy poniżej w całości:

Spotkanie, odbyło się w sali konferencyjnej Biura Zarządu SRK S.A. w Bytomiu, przy ul. Strzelców Bytomskich 207. Trwało krótko, ale mimo to udało nam się zadać pytanie, jakie jest stanowisko zarządu w przedmiocie pożądanej zamiany karet i kuponów żywieniowych na karty płatnicze?

Odpowiedź Prezesa Tomasza Cudnego, była na tak, ale od razu dodał, że będzie się trzeba liczyć z redukcją zatrudnienia pracowników zajmujących się bonami i kuponami. Na nasze stwierdzenie, że w SRK S.A. występuje deficyt pracowników, to padło również zapewnienie z usta Prezesa, że pracownicy Ci zostaną przesunięci do innej pracy.

Treść projektowanego załącznika nr 18 do nowego projektu ZUZP dla PSRK S.A. potwierdza słowa prezesa. Całość nowego projektu układu publikujemy i prosimy wszystkich pracowników SRK S.A. o zapoznanie się z nim i przesyłanie na bieżąco do nas swych uwagi i wniosków lub pomysłów.

Informacje o autorze postów

slawluk

Robię to, czego innym się robić nie chce.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Next Post

OTO DLACZEGO W CZERWCU SIĘ TRACI, A W LIPCU ZYSKUJE PRZECHODZĄC NA EMERYTURĘ?

Kwotę emerytury, ustalonej wg nowych zasad wymiaru, określonych w art. 26 ustawy z dnia 17 grudnia 1998 r. o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych (Dz. U. z 2017 r. poz. 1383, z późn. zm.), stanowi kwota będąca wynikiem podzielenia podstawy obliczenia przez średnie dalsze trwanie życia dla osób […]