• pt.. lip 19th, 2024

ZZ "PRZERÓBKA"

Przerabiamy zło w dobro! Jako Związek Zawodowy "PRZERÓBKA" jesteśmy organizacją związkową utworzoną przez ludzi dla ludzi. Zajmujemy się sprawami, których nikt się nie podejmuje. Nic o Nas, bez Nas. Nikt z Nas nie wie tyle, ile wiemy razem. Dlatego bądźmy razem, organizujmy się, gdyż osobno jesteśmy słabi, a razem silniesi. Zacznij działać, kiedy inni narzekają. Organizujmy nie zorganizowanych, nie pękajmy kiedy inni się poddają. Dlatego wstąp do nas, i zacznij razem z nami walczyć o to, co powinno być nasze!

WIEDZA DAJE PRZEWAGĘ – SZKOLIĆ SIĘ TRZEBA

Byslawluk

cze 15, 2017

W dniach 12 – 14 czerwca 2017 r. odbyło szkolenie organizowane przez Zarząd Krajowy ZZ „PRZERÓBKA” w Hotelu „Przedwiośnie” koło Kielc. Znajdującym się na malowniczym zboczu góry Dąbrówka w samym sercu Gór Świętokrzyskich.

Szkolenie obejmowało tematykę ostatnich zmian prawa pracy, które przedstawiła w Pani Dorota Dulęba – Główny Specjalista Okręgowego Inspektoratu Państwowej Inspekcji Pracy w Kielcach, a także praktyczne warsztaty E-związkowiec, które poprowadził Sławomir Łukasiewicz – Przewodniczący Zarządu Krajowego Związku.

Szkolenie było prowadzone w najwyżej położonym obiekcie noclegowym w całym województwie. Natomiast między szkoleniami wszyscy jego uczestnicy mogli korzystać w trakcie spacerów z ogromnej dawki jodu, którego występowanie w tym rejonie potwierdzają specjalistyczne badania. 

Wszystkim uczestnikom szkolenia dziękujemy za naukę, gdyż ucząc, uczymy się od uczących się wzajemnie. Zachęcamy do dalszego szkolenia się, ponieważ wiedza daje przewagę w pracy związkowej. 

Dodaj komentarz