ZADBAJ O SWOJE BEZPIECZEŃSTWO – RAZEM Z NAMI!

slawluk
Odwiedzona strophna: 710
1 0
Czas czytania:1 Minut

Paradoks naszych czasów, to taki, że związki zawodowe walczą o prawa pracowników, a pracownicy walczą ze związkowcami. Przeróbkarze i inni narzekają na związki, w tym najbardziej na ZZ „PRZERÓBKA”, a sami do naszej organizacji nie należą, ale do nas swe żale wylewają i nas za całe zło obarczają. -A, uczciwie rzecz ujmują, to nawet do ZZ „PRZERÓBKA” nie należy połowa zatrudnionych w Zakładach Przeróbki Mechanicznej, ale dzięki temu, że Przeróbka zło w dobro przerabia, i otwiera się na zrzeszanie wszystkich dla wszystkich i z wszystkimi, działamy w myśl zasady „Nic o Nas bez Nas”, i możemy stwierdzić, że tak nie wielu, walczy z determinacją o tak wielu.

 

Widzą to inni, i dlatego w naszych szeregach, dzięki otwarciu się na wszystkich, mamy także pracowników zatrudnionych pod ziemią, na powierzchni, w biurach, etatach i nie etatach, pracowników, i nie pracowników, osób będących na wymuszonym samozatrudnieniu, umowach śmieciowy, bezrobotnych oraz emerytów i rencistów. Dziś kiedy mamy wspólnego wroga – koronawirusa, ale jak się okazuje, nie tylko jego, bo są też inni wrogowie, bez względu na rasę, płeć i wyznanie oraz orientację, zawód, status społeczny – przygotowaliśmy, krótką instrukcję, jak zadbać o swoje bezpieczeństwo w tych trudnych czasach i czasie. I tak: 

  • Po pierwsze – często myjmy ręce mydłem i wodą przez co najmniej 30 sekund, szczególnie po przebywaniu w miejscu publicznym, po wydmuchaniu nosa, kaszlu lub kichaniu.
  • Po drugie – codziennie czyśćmy i dezynfekujmy często dotykane powierzchnie: stoły, klamki, wyłączniki światła, blaty, uchwyty, biurka, telefony, klawiatury, toalety, krany i zlewy.
  • Po trzecie – zakrywajmy usta i nos chusteczką podczas kaszlu i kichania. Zużyte chusteczki wyrzućmy natychmiast do kosza. Po wszystkim dobrze umyjmy ręce.
  • Po czwarte – jeśli jesteśmy chorzy, lub tak się czujemy, to zostańmy w domu i skontaktujmy się telefonicznie z lekarzem lub sanepidem.
  • Po piąte – jeśli podejrzewamy u siebie zakażenie koronawirusem niezwłocznie powiadamiamy stację sanitarno-epidemiologiczną.

I co najważniejsze, po szóste i nadto – zapisz się do związku zawodowego ZZ „PRZERÓBKA” , bo My zło w dobro przerabiamy, z chorób i wirusów na bieżąco leczymy, walcząc o prawa i interesy ludzi pracy, emerytów i rencistów oraz wszystkich Tych, których ktoś skrzywdził lub krzywdzi.

Nie obiecujemy, że wszystko załatwimy, i wszystko naprawimy, ale zapewniamy jedno, że Wasze problemy są dla nas sprawami do rozwiązania. Sami tego jednak nie zrobimy, bo nikt z nas nie wie tyle ile wiemy wszyscy razem, bo nikt z nas sam, nigdy nie jest w stanie, zrobić tyle ile możemy zrobić razem.

Razem silni, razem możemy więcej, razem zwyciężymy. Brawo Wy, co chcą być aktywni, kreatywni, i brać sprawy w swoje ręce. Czyńmy to wspólnie i odpowiedzialnie. Twórzmy silny ZZ „PRZERÓBKA” swoją siłą!

Poniżej Deklaracja Członkowska wstąpienia do ZZ „PRZERÓBKA”, wystarczy ją pobrać, wypełnić i do nas odesłać, a my zajmiemy się resztą, po to, aby być silni Waszą siłą, móc Waszą mocą – więcej!

 

Tu kliknij i pobierz – „Deklarację…”

Informacje o autorze postów

slawluk

Robię to, czego innym się robić nie chce.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Next Post

CO ZROBIŁ SENAT RP Z "TARCZĄ", CO UCHWALIŁ I JAKIM STOSUNKIEM GŁOSÓW, TU WSZYSTKO W JEDNYM MIEJSCU.

Senat RP zakończył obrady poświęcone tzw. „Tarczy antykryzysowej”, proponowanej przez rząd. W ramach  walki z pandemią koronawirusa „Tarcza” ma zminimalizować negatywne skutki gospodarcze, społeczne, zdrowotne i socjalne. Wobec wielu uwag i głosów krytycznych, co do dotychczasowego kształtu „Tarczy”, kierowanych między innymi przez naszą organizację związkową, udało się w Senacie RP, wnieść […]